Ana sayfa MEKAN Akrones Thermal Spa Convention Hotel Düğün Organizasyonları

Akrones Thermal Spa Convention Hotel Düğün Organizasyonları

0

Günümüzde gelişmiş teknoloji ve profesyonel ekipler tarafından hazırlanan düğün konseptleri insanların otel de yapılan düğünleri tercih etmelerine sebep oluyor. Düğün günü çiftlerin aslında en mutlu bir o kadar da stresli oldukları bir gün. Ve bu özel günde kendilerini daha ayrıcalıklı hissedecekleri bir ortamda düğün yapmayı tercih ediyorlar. Bu doğrultu da profesyonel bir ekiple çalışmak onlar için en doğru seçim oluyor.

Akrones Thermal Hotel olarak; Otel gelirimizin yılda ortalama %10-15’lik kısmını düğünlerimiz oluşturuyor ve düğünler ağırlıklı olarak yaz dönemlerinde gerçekleşiyor.
Düğün organizasyonları otelimiz için önemli bir noktada. Akrones’i tercih eden çiftlerin, en mutlu ve en özel günlerinde yanlarında olmak ve taleplerini en iyi hizmet kalitesi ile karşılamak bizim için büyük bir ayrıcalık. 1750 kişilik kapasitemiz ve gelişen teknoloji ile donatılmış salonlarımızda sunduğumuz ayrıcalıklı hizmet ile o günü sorunsuz ve unutulmaz bir gün yapmak adına bütün olanaklarımızla yanlarındayız. Ayrıca balo salonumuzun 3 farklı şekilde bölünebilmesi misafirlerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde yanıt vermek için de ayrıcalık sağlıyor.
Konsept olarak kokteyl ve yemekli organizasyonlar düzenliyoruz ayrıca uluslararası ve yerel mutfak lezzetlerinden en iyi seçimler ile oluşturulan menülerimiz tamamen düğün sahiplerinin isteklerine ve damak zevklerine göre ve tercihlerine göre oluşturuluyor. Müziğin ve dekorasyonun en özelini uzmanlarımız düğün sahipleri için öneriyor. Düğün sonrası ise çiftimizi otelimizin en özel odalarından birisi olan balayı suitimiz de ağırlıyoruz. Balayı suitimiz tercih edenler için ise en ince ayrıntılarına kadar düşünülüp hazırlanmış ayrıcalıklı ve özel bir oda. Şık bir dekorasyona sahip, termal su bulunan bu oda da aynı zamanda küvet, ve sauna bulunuyor.
Detaylı Bilgi İçin;
Genel Müdür
Hamit Topaloğlu
hamit.topaloglu@akroneshotel.com
nebahat.oz@akroneshotel.com
0505 179 11 11