Ana sayfa YAŞAM Sürpriz evlilik teklifi

Sürpriz evlilik teklifi

0

Tren istasyonu önünde sergilenen tarihi lokomotif yine sıra dışı bir evlilik tekliflerine sahne oldu. Kadir Gümüşkanat kız arkadaşı Saliha Özkara’ya evlilik teklifinde bulundu.

Kadir Gümüşkanat birkaç ay önce tanıştığı kız arkadaşı Saliha Özkara’ya evlenme teklifi yapmak istediğini yakın arkadaşlarına anlattı. 3 kişilik ekip kafa kafaya verip nasıl bir evlilik teklifi yapacaklarını planlamaya başladılar. Onlarca seçenek ortaya çıktı. Akşamüzeri 20’de başlayan toplantı sabaha karşı 3’de bitti.

3 kafadar Afyon Tren Garın önünde sergilenen tarihi lokomotifi kalp şeklindeki balonlarla süsleyip, “Benimle Evlenir misin?” yazdılar. Sıra Kadir Gümüşkanat’ın kız arkadaşı Saliha Özkara’yı tren istasyonuna nasıl getireceğine geldi. “Misafir karşılamaya gidiyorum sende gel” diyerek kız arkadaşıyla birlikte istasyona giderken “Daha zaman var biraz şurada sohbet edelim” diye kız arkadaşıyla tarihi lokomotifin yanında durdular.

Gümüşkanat kız arkadaşını lokomotifin arka tarafına götürdü. Bir anda patlayan kompetiler ile neye uğradığını şaşıran Saliha Özkara etrafına bakmaya başladı. Güçlükle, “Bunlar benim için mi?” dedi. Beklediği anın geldiğini anlayan Kadir Gümüşkanat, sevdiği kızın önünde diz çöküp çiçeği uzattı, “Kalbimin sultanı, biricik aşkım, bir ömür boyu benimle yaşamaya var mısın?, benimle evlenir misin?” dedi.

Yaşananlar karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Saliha Özkara’nın gözlerinden sevinç yaşları geliyordu. Güçlükle ayakta durmaya çalışıyordu. Belki de Kadir Gümüşkanat elinden tutmasa yere yığılacaktı. Güçlükle, “Evet, evet, evet böyle bir teklif karşısında nasıl hayır derim. Hayatımın sonuna kadar seninle yaşamaya varım” dedi. Ne diyelim onlar ersin muradına biz çıkalım kerevetine.

BİR YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi giriniz