Ana sayfa YAŞAM Kırmızı beyaz bayrak gibiler

Kırmızı beyaz bayrak gibiler

0

Afyon’un en popüler radyosu Gün FM Yönetim Kurulu üyesi Fadime Akar ve kızı Gülgün Akar’ı görenler anne kız Türk bayrağı gibi olmuş dediler.
15 Temmuz başarısız darbe girişimi sonrası toplumun her kesiminden sokaklara dökülen milyonlarca insan darbeye hayır dedi. Yaklaşık 25 gün boyunca meydanları boş bırakmayan Türk halkı dünyaya inanılmaz bir darbeye karşı direnç örneği gösterdi. Fadime Akar ve kızı Gülgün Akar’da Afyon sokaklarında Türk kadınının darbeye karşı nasıl duracağını gösterenler arasındaydı.

Afyon sokaklarında karşılaştığımız anne kız her ikisi de beyaz pantolon giymişler. Ayakkabı tercihleri de yine beyazdan yana kullanılmış. Fadime Hanım bayrak kırmızı bir gömlek tercih ederken kızı Gülgün ise yine annesi gibi bayrak kırmızısını tercih etmiş ama o tişört kullanmış. Fadime Hanım kırmızı gömleğinin üzerine beyaz ceketiyle güneş gibi parlıyordu. Fadime Akar ve kızı Gülgün Akar siyah gözlüklerini taç şeklinde saçlarını toplamakta kullanmışlar. Ne diyelim Türk bayrağı gibisiniz gerçekten.

BİR YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi giriniz