Ana sayfa MEKAN Riva Aydınlatma ilk şubesini Afyon’a açtı

Riva Aydınlatma ilk şubesini Afyon’a açtı

0

Yenice Mahallesi Mareşal Fevzi Çakmak Bulvarında hizmete giren 3 katlı Riva Aydınlatma görkemli bir törenle açıldı.

Afyon Belediye Başkan Yardımcısı Ayfer Örten, Belediye Meclis Üyesi Günay Öztürk Kart, iş adamları çok sayıda davetli katıldı. Açılış yeni hizmete giren aydınlatma mağazası önünde düzenlenen kokeyl ile başladı. Onlarca davetlinin katıldığı açılış kokteylinde Afyon Riva’yı açan Tez-İş Bobinaj, inşaat Müteahhitlik firmasına adına şirket oraklarından Arif Akagündüz kısa bir açıklama yaptı. Akagündüz, “Açılışımıza katılan herkese teşekkür ediyorum. Riva aydınlatma sadece aydınlatma işiyle uğraşmıyor. Ev aksesuarları, dekorasyon, ayna, proje ve tasarım işleri ile de uğraşıyor” dedi.

Akagündüz, “Bizim amacımız Tez-İş ailesi olarak kardeşlerim Haydar ve Rıdvan Akagündüz olarak Afyon’a modern ve çağdaş bir aydınlatma ve ev dekorasyon mağazası kazandırmaktı. 3 katlı ve 600 metre karelik bu alanda 3 binden fazla ürünle farklı bir konsept sunmaya çalıştık. Riva sektörün öncü ve büyük kuruluşlarından biri olmasına rağmen bu güne kadar bayilik modeliyle hiç çalışmadılar. Afyon Riva’nın ilk şubesi olması açısından da ayrı bir önemi var” dedi.

Tez-İş Riva’nın işletmecisi Şencan Kayalı, yapılan konuşmadan sonra konukları açılışa davet etti. Belediye Başkan yardımcısı Ayfer Örten ve Belediye Meclis Üyesi Günay Öztürk Kart ile Arif Akagündüz açılışı birlikte yaptılar. 3 katlı mağazayı gezen davetliler mağaza konseptini başarılı bulduklarını söylediler. Şencan Kayalı, “Açılışa katılan tüm konuklarımıza teşekkür ediyorum. Afyon’un önemli bir açığını kapattığımızı düşünüyorum” dedi. Açılışa katılamayan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban daha sonra Riva aydınlatmayı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.