Ana sayfa AFYONKARAHİSAR Özel Kütahya hastanesi PARKHAYAT Kütahya oldu

Özel Kütahya hastanesi PARKHAYAT Kütahya oldu

0

Bölgenin en güçlü hastane markası olan PARKHAYAT, Afyon ve Akşehir’den sonra Kütahya’ya açıldı. PARKHAYAT Hastane gurubu Özel Kütahya Hastanesini bünyesine katarak hastane sayısını üç’e çıkardı. Özel Kütahya hastanesi PARKHAYAT Kütahya olarak yoluna devam edecek.

PARKHAYAT Hastanesi 13 yıllık özel hastanecilik tecrübesiyle Afyon’dan sonra Akşehir’de özel hastane yaparak geçen yıl PARKHAYAT Akşehir hastanesini hizmete açmıştı. Bölgenin en güçlü özel hastanesi olan PARKHAYAT şimdide Kütahya’da sağlık hizmeti verecek. Geniş ve tecrübeli doktor kadrosuyla Kütahyalılara kaliteli sağlık hizmeti sunmaya hazırlanan PARKHAYAT gurubun birçok yenilik yapmaya hazırlanıyor.

Sağlık alanında emin adımlarla ilerleyen PARKHAYAT markası her geçen yıl büyüyerek yoluna devam ediyor. 13 yıl önce Afyon’da başlayan özel hastanecilik yolculuğu mevcut hastaneye ek olarak yeni bir hastane yapan PARKHAYAT daha sonra Özel PARKSAĞLIK Koleji alçarak nitelikli sağlık personeli yetiştirmek için kolları sıvadı. Daha sonra Akşehir’de PARKHAYAT Akşehir adıyla 2. Hastanesini açarak sadece Afyon’un değil bölgenin en önemli hastane markası olduğunu gösterdi.

Afyon ve Akşehir’den sonra şimdi de PARKHAYAT markası Kütahya’da hizmet vermeye başladı. Özel Kütahya Hastanesini bünyesine katan PARKHAYAT hastanede köklü değişikliklere imza attıktan sonra Kütahya halkına 1. Sınıf sağlık hizmeti sunmaya başlayacak. Bölgenin en iyi doktorlarını bünyesinde toplayan PARKHAYAT Hastaneleri Kütahya’nın hizmetinde olacak.