Ana sayfa AFYONKARAHİSAR Afyon’da gizli bir cennet Blue Garden

Afyon’da gizli bir cennet Blue Garden

0

Cafelife Editörü Mustafa Türk mekan ve lezzet dedektifi gibi Afyon’un özel mekanlarını sizler için gidip geziyor ve izlenimlerini aktarıyor. İşte o muhteşem mekanlardan biri Blue Gardın.

Birçok insanın en çok sevdiği öğünün sabah kahvaltısı olduğunu düşünüyorum. İlimizde bir çok yerde kahvaltı yapabileceğimiz mekanlar hızla artmakta. Her biri kendi açılarından farklılıklar göstererek özellikle hafta sonları birçok insana hizmet veriyor ve yer bulamıyorsunuz.  

Blue Garden sadelikle lezzetin birleştiği harika bir mekan, sizi her anlamda mutlu edecek ortamı ile yeşillikler içerisinde. Havalarında ısınması ile birlikte deniz özlemini hissettiren mavi ile beyazın birleştiği bu mekan sizleri apartman ortamından alıp Akdeniz’in ya da Ege’nin maviliklerinde buluşturuyor.

Bir yıl önce hizmete giren Blue Garden Demet Saatçi hanımın ince zarif dokunuşu ile her geçen gün bu alanda farkını göstermiş durumda. Blue Garden sabahın harika lezzetleri ile başlayan yolculuğu, gün ortası ve akşam saatlerinde de enfes ortamı canlı müzikleri ile yaşamaya devam ediyor. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar hizmette sınır tanımayan Blue Garden ünlü isimlerin geldiği, buluşma noktası da diyebiliriz. 

Cemal Süreyya’nın da dediği gibi, “Yemek üstüne ne düşünürsünüz bilmem ama kahvaltının mutlulukla bir ilgisi olmalı” Zinde ve enerjik olmak istiyorsanız Blue Garden size iyi gelecektir