Ana sayfa AFYONKARAHİSAR Olgun ailesinin mutlu günü

Olgun ailesinin mutlu günü

0

Afyonkarahisar’ın inşaat sektörünün liderlerinden biri olan Olgun inşaat sahibi İlker Olgun ve Demet Olgun’un biricik oğulları ihsan Olgun için 7 yaş partisinde renkli görüntüler yaşandı.

Beşyıldızlı bir termal otelde yapılan İhsan Olgun’un doğum gününe kendi arkadaşları olduğu kadar annesi Demet Olgun’un arkadaşları da tam kadro katıldı. Afyonkarahisar Tabip Odası Başkanı Dr. Alev Türe, Avukat Nilgün Seçen’de davetliler arasındaydı. Özel olarak hazırlanan masa etrafında biraraya gelen anneler sohbet etme imkanı bulurken İhsan Olgun ve arkadaşları da oyun oynadılar.

İhsan Olgun’un doğum günü için yapılan açık büfe pasta ve tatlılarla dolu olması dikkat çekti. Özellikle çocukların sevdikleri ürünler tercih edilmişti. Doğum günü pastasını annesi Demet Ongun ve arkadaşları ile birlikte kesen İhsan Olgun’un keyfine diyecek yoktu. Baba İlker Ongun Demet hanım ve oğlu İhsan Olgun’la fotoğraf çektirdikten sonra salonu annelere ve çocuklara bıraktı.

İlk doğum günü aile arasında

İlker ve Demet Olgun 7. Yaşına giren İhsan’ın doğum gününü evde aile büyükleri ile birlikte kutladılar. İkinci doğum günü ise İhsan’ın arkadaşları ve elbette Demet hanımın yakın dostları ile birlikte oldu. Doğum gününe katılan hanımların her biri bir birinden şıktı. Oğlunun 7. Yaş gününü kutlamanın mutluluğunu yaşayan Demet hanı misafirleri ile tek tek ilgilenerek onlarla sohbet etti.