Ana sayfa YAŞAM Okul Aile Birliğinden öğretmenlere keşkek

Okul Aile Birliğinden öğretmenlere keşkek

0

Afyon Atatürk İlkokulu Okul Aile Birliğinden 24 Kasım Öğretmenler günü nedeniyle keşkekli kutlama yapıldı.

Okul Aile Birliği Başkanı Selçuk Altuntuğ, Serap Bayram, Şerife Demirpençe, Ahmet Taşpınar, ve Ömer Mazi ile Okul Müdürü Rıfkı Bölükbaşı, Müdür Yardımcısı Basri Aksu ve öğretmenler katıldı. Hazırlanan keşkek ve tatlı ikramından sonra Okul Müdürü Bölükbaşı, “Aranıza yeni katıldım ama kısa zamanda iyi bir ekip olduk. İlk öğretmenler günümüzde sizlerle birlikte olmaktan memnun oldum. Hepinizin 24 Kasım Öğretmenler günü kutlu olsun” dedi.

Okul Aile Birliği adına Başkan Selçuk Altuntuğ yaptığı konuşmada şunları söyledi, “Bende Atatürk ilkokulundan mezun oldum. Benim zamanımda okul bahçesi topraktı ve çamur olurdu. Bu gün aynı okulda çocuklarım eğitim görüyor. Teknolojiyle birlikte eğitim çok farklılaştı. Hepinizin öğretmenler gününü kutluyorum” dedi. Program sonrasında öğretmenlere üzerlerinde kendi fotoğraflarının olduğu kupa bardaklar hediye edildi.

Emekliye ayrılan Adil Aksu’ya okul Müdürü Rıfkı Bölükbaşı tarafından Şeref Belgesi verildi 35 yılık öğretmenlikten sonra emekliye ayrılan Adil Aksu, “Çocuklarımı ve sınıfımı özlüyorum ama emekli olmakta başka bir guru ve rahatlık veriyor. Böyle bir günde sizin aranızda olmaktan ve bu belgeyi almaktan onur duydum” dedi.