Ana sayfa DÜĞÜN Nuri ustayı ağlattılar

Nuri ustayı ağlattılar

0

Afyon’un en başarılı termal otellerinden biri olan Korel Termal’in tecrübeli Aşçıbaşısı Nuri Erbil, kızı Filiz Erbil’i nişanladı. Nişan sırasında başarılı aşçıbaşı gözyaşlarını tutamdı.

Korel Termal otelde yapılan nişan törenine Nuri ve Filiz Erbil, damadın babası Ağrı Taşlıçay ilçesi Belediye Başkanı İsmail Taşdemir ve eşi Lamia Taşdemir, damadın kardeşi Bekir Taşdemir, amcası ve yakınları ile Nuri ustanın ablası ve mesai arkadaşlarının katıldığı isteme, söz ve nişan töreni hepsi bir arada yapıldı.

5 dönemdir belediye başkanı
Damat tarafı Ağrı Taşlıca’dan gelince kız isteme, söz ve nişan hepsi 2 gün içinde yapıldı. Evde kız istendikten bir gün sonra Korel termal otelde söz ve nişan yapıldı. Aile arasında yapılan nişan töreninde Filiz Erbil ile Baran Taşdemir’in nişan yüzükleri takıldı. Damadın babası Süleyman Demirel’in belediye başkanlarından. Bir dönem DYP belediye başkanlığından sonra 4 dönemdir de AK Parti’den olmak üzere toplam 5 dönemdir belediye başkanı.

Nuri usta ağladı
Korel Termal Otel Aşçıbaşısı Nuri Erbil kızı Filiz Erbil ile damadı Baran Taşdemir’in nikah yüzükleri takılırken göz yaşlarını tutamadı. Erbil, “Kız babası olmak ne kadar zormuş. Nikah yüzükleri takılırken kendimi ne kadar zorlasam da göz yaşlarıma hakim olamadım. Hayatımın en zor ve duygusal anlarını yaşadım. Sevinçle hüzün bir arada” diye konuştu. Nuri ustayı Korel Otelden dostları teselli etti.