Ana sayfa YAŞAM KÜTBO yönetimi, KUTSO’yu ziyaret etti

KÜTBO yönetimi, KUTSO’yu ziyaret etti

0

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Meclis Başkanı Halit Topbaş, Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Ali Okumuş ve Genel Sekreter Yasemin Yol,Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Özotraç’ı makamında ziyaretinde bulundular.

KÜTBO Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, KUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Özotraç’a yeni seçim döneminin hayırlı olması temennisinde bulunarak, Kütahya ve Oda-Borsa Üyeleri için işbirliğine hazır olduklarını ifade etti. Gültekin “iki kurum da seçimlerini tamamlayarak yönetim ve meclislerini oluşturdu. KUTSO Borsamızın stratejik paydaşı, yeni dönemde hedeflerimiz arasında bulunan kurumlar arası işbirliği faaliyetlerimizde, KUTSO ile işbirliği içinde çalışmaktan mutluluk duyacağız, bundan önceki dönemlerde olduğu gibi her zaman işbirliğine hazır” dedi.

İki kuruluşun, her zaman yan yana olması gerektiğini belirten KUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Özotraç ise paydaş işbirliğinin önemini vurguladı. KÜTBO ile işbirliğine her daim hazır olunduğunu söyleyerek, KUTSO’nun kurumsal yapısı, organ toplantıları ile faaliyetleri hakkında bilgileri paylaştı. Ziyaretten duyulan memnuniyetin ve iyi dileklerin karşılıklı sunulması ile ziyaret sona erdi.