Ana sayfa YAŞAM Kütahya’nın markası Keramika Paris fuarında

Kütahya’nın markası Keramika Paris fuarında

0

Kütahya’nın ünlü markalarından Keramika Fransa Pariste yapılan Maison&Obje ‘Ev Obje” fuarında yerini aldı.

Keramika’yı Paris’te yapılan Fuarda Keramika Yönetim Kurulu Başkanı Emin Yüce, oğlu Faruk Yüce ve satış departmanında bulunan Melek Arslan, Erhan Aytaç Türe ve Hatice Demir temsil etti. Dünyanın en önemli fuarları arasında yer alan Ev Objeleri fuarında Keramika ürünleri görücüye çıktı. Dünyanın birçok yerinden sektör temsilcilerinin bir araya geldiği fuarın gözdesi olan Keramika’nın özellikle Koreli konukları dikkat çekti.

Kütahya’nın başarılı markası Keramika fuara yüzlerce ürünle katıldı. Mutfak gereçlerinden duvar ve süs objelerine kadar bir birinden farklı ürünlerle fuarın en geniş stantlarından birine sahipti. Kütahya’nın gururu Keramika’yı Bolvadin Ticaret Odası Başkanı Avşar Emaye’den Murat Tabak’ta ziyaret ederek Emin Yüce’ya başarılar diledi. Emin Yüce, “Yurt dışında yapılan fuarlarda Türk firmalarını görmekten çok mutlu oluyorum, özellikle komşu illerden biri olunca daha mutlu oluyorum Kütahya ve Afyon’un iki markasının Paris’te buluşmasından gurur duyuyorum” dedi.

Fuar sonrası Eyfel kulesi
Keramika ekibi başarılı fuar sonrası kendilerini Paris sokaklarına attılar. Emin Yüce ve Faruk Yüce ile Keramika ekibi Eyfel kulesine giderek güzel bir Paris turu attılar.