Ana sayfa EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ Kültür ve sanatın destekçisi Sera AVM

Kültür ve sanatın destekçisi Sera AVM

0

KütahyaSera Avm alışveriş ve yaşam merkezi olduğu kadar, kültür ve sanatetkinliklerine daima destek oluyor.

SERA KÜTAHYA AVM, çevre il ve ilçelerin buluştuğu, “alışveriş ve yaşam merkezi” olduğu kadar, kültür ve sanat etkinliklerine destek oluyor. Sanat çevrelerinin ve okulların açtığı resim sergileri ve tüm etkinlikleri ile; Kermes gibi Şehit ve Gazi Aileleri yararına düzenlenen programlara kucak açmakta ve katkıda bulunuyor.

Bu konuda konuşan yetkililer: “SERA AVM Genel Müdürü Atakan Tahmas’a; bu tür topluma faydalı etkinliklere sağladığı katkı ve destekler nedeniyle teşekkürlerimizi ve tebriklerimizi sunuyoruz” şeklinde konuştular.

ATAKAN TAHMAZ

Atakan Tahmas’ın girişimi toplumsal bilinç oluşturdu

Torunlar Kiler Holding, SERA KÜTAHYA AVM’nin GenelMüdürü Atakan Tahmas, Youtube’da yayın yapan bazı kanallarda “Çocuklara vetoplumsal ahlaka zararlı yayınlar yapıldığı” gerekçesiyle mahkemeye başvurmuş,bu girişimi Yerel ve genel basında yer alınca; Sivil Toplum kuruluşlarındandestek gelmişti. Sivil Toplum kuruluşları SERA AVM Genel MüdürüAtakan Tahmas’ı bu duyarlı davranışından ve toplumsal bilinç oluşturmasındandolayı kutlamışlar ve aynı tepkilerin yaygın bir şekilde devam etmesini temennietmişlerdi.