Ana sayfa DÜĞÜN Konya’da rüya gibi düğün; Yeşim & Hakan Uçarer

Konya’da rüya gibi düğün; Yeşim & Hakan Uçarer

0

Konya Dedeman Balo salonunda yapılan muhteşem bir düğünde evlenen Yeşim ve Hakan Uçarer’in düğünü iş ve siyaset dünyasını bir araya getirdi. Gelin ve damadın nikah şahitliklerini Nilgün İncekara, Süreyya Kazancıoğlu, Gülperi Kahraman ve Duran Uçarer yaptı.

İstanbul’un güzel kızlarından iç mimar Yeşim Coşkun Amerika da İnşaat sektöründe satış müdürlüğü yapan Konya’lı Hakan Uçarer ile Dedeman Hotel Balo salonunda dört yüz kişilik seçkin bir davetli önünde, görkemli bir nikah ve düğün törenleri ile yaşamlarını birleştirdiler. Genç çift düğünden sonra Amerika’ya gitti.

Yeşim ve Hakan Uçarer, davetlilerin alkışları arasında salona gelerek ilk dansını İrem Derici’nin Kalbimin tek sahibi isimli şarkısıyla yaptılar. Hakan Uçarer’in ablasının güzeller güzeli Yeşim’i görmesi ile başlayan mutluluk rüzgarı ailelerinin konuyu gençlere açmasıyla hız kazanmış. Bir süre sonra birbirlerini tanımasıyla başlayan arkadaşlık nikah masasında son buldu.

Genç çiftin nikah şahitliklerini Nilgün İncekara, Süreyya Kazancıoğlu, Gülperi Kahraman ve Duran Uçarer’in yaptıkları rüya gibi düğününe Basstonne müzik grubu eşlik etti. Bu muhteşem düğünde Basstonne müzik grubun seslendirdiği eserlerle birbirinden güzel hanımlar pistten hiç inmedi. Kına gecesinin İstanbul’da, düğün Konya Dedeman’da yapıldı. Genç çiftin balayı ise Havai adasında oldu.

Düğünün Afyonlu konuğu Mustafa Türk ve eşi Şerife Türk daha önce Yeşim ve Hakan Uçarer’e Afyon’u ve Frig vadisini gezdirmişti. Yemim Uçarer, “Bana Afyonkarahisar’ı sevdiren tek insansın” dediği Mustafa Türk ve eşini düğüne davet etti Türk Konya’da yapılan o muhteşem düğünü Cafelife için görüntüledi.

Mustafa Türk, “Yeşim bu güzel düğüne katılmam için davetiye göndermesi onun dostluğa ne kadar çok önem verdiğini göstermesi harika bir olay. Sevgili Yeşim ve Hakan hayatı her zaman güneşin temiz ve parlak ışınları altında göremeyiz bazen sevinçlerimiz bazen de elemlerimiz olur tüm bunları rağmen hayat devam eder bundan dolayı bir ömür boyu birbirinizden ayrılmamanız dileği ile mutluluk rüzgarları daima sizin üzerinize esmesini dilerim” dedi.