Ana sayfa EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ Güral Premier Otellerine iki büyük ödül

Güral Premier Otellerine iki büyük ödül

0

Dünya Turizm sektörünün Oscar’ı olarak kabul edilen World Luxury Hotel Awards’ta, işadamı İsmet Güral, eşi ve çocuklarına ait olan Güral Premier Tekirova ve Güral Premier Belek, farklı kategorilerde ödüller  kazandı.

 Güral Premier Otelleri, dünyanın en büyük turizm organizasyonu olan “World Luxury Hotel Awards’ta”, uluslararası otel zincirlerini geride bırakarak dünyanın en iyileri arasına girdi.

Güral Premier Tekirova, Dünyanın En iyi Her Şey Dahil Aile Oteli, Güral Premier Belek, Doğu Avrupa’nın En iyi Her Şey Dahil Aile Oteli ödüllerini kazandı.

Endonezya’nın Bali adasında  düzenlenen ödül törenine Harika Güral ve Sami Güral kardeşler katıldı. Güral Kardeşler turizm dünyasının Oscarları sayılan ödülleri ülkemize bir kez daha kazandırmış olmaktan son derece mutlu olduklarını ifade ettiler. İşletmelerinin böylesine büyük ödüllerle taçlandırılmasının kendileri için onur verici olduğunu belirten Harika ve Sami Güral Kardeşler, ödüllerin kazanılmasında emeği olan tüm çalışma arkadaşlarına teşekkür etti.