Ana sayfa AFYONKARAHİSAR Gül Anneler ve engelliler piknikte buluştu

Gül Anneler ve engelliler piknikte buluştu

0

Afyon Gül Anneler Derneği üyeleri yine yüzleri güldürdüler. Dernek üyeleri engelli çocuklar ve aileleriyle piknik düzenledi.

Fuar alanında düzenlenen pikniğe Gül Anneler Derneği Başkanı Halise Sayğı ve tüm üyeleri, İl Dernekler Müdürü Ahmet Gök, İl Müftüsü Şükrü Kabukçu, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Zekai İnan, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ın eşi Emine Çoban, Gazeteci Canser Kuzu, Fuar Düğün Salonu sahibi İş adamı Erhan Yücel, Engelli çocukların aileleri, huzurevi sakinleri ve çok sayıda davetli katıldı.

Çocuklar mutlu olsun
Gül Anneler Derneği Başkanı Hayırsever İnsan Halise Saygı ve yönetiminin düzenlediği piknik öncesinde bir konuşma yapan Saygı, tüm katılımcılara Hoş geldiniz diyerek, pikniğin düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür etti. Yaz aylarından kalma son günlerde böyle bir piknikte engelli çocuklarımız ve aileleriyle bir araya gelmekten çok mutlu olduğunu belirten Halise Saygı, “Bir nebze olsun engelli çocuklarımızın ve ailelerinin güzel bir an geçirmelerine vesile olabilirsek ne mutlu bizlere. Çocuklarımız, canlarımız mutlu olursa bizde mutlu oluruz. Bu güzel günde gönlümüzce eğlenelim, tanışalım, kaynaşalım” dedi.

Piknikte emeği geçen Gül Anneler Yönetim Kurulu ve üyeleri hazırlanılmasından son ana kadar her şeyle yakından ilgilendiler.
Gül Anneler Derneği
Halise Saygı Başkan
Seher Çağlayan
Ümmü Turan
Şerife Çakır
Fatoş Dudu Akgül
Fatma Mazlum
Lütfiye Kalaycı
Birsen Mayda
Hatice Bayana
Nezahat Karakaş
Rahime Beypazar
Türkan Aksu
Münevvere Baytekin
Tülay Yaşık
Fahriye Çağlayan