Ana sayfa AFYONKARAHİSAR Alime Yılmaz & Ahmet Alp Şenocak’tan Denizli’de muhteşem düğün

Alime Yılmaz & Ahmet Alp Şenocak’tan Denizli’de muhteşem düğün

0

Afyon’un ünlü gazetecilerinden Polat Yılmaz ve eşi Gülistan Yılmaz’ın kızları Alime Yılmaz ile Şükrü ve Ayşe Şenocak’ın oğlu Ahmet Alp Şenocak, Denizli Saraçoğlu Kasrı Havuz başında yapılan muhteşem bir düğünle dünya evine girdiler.

Denizli Pamukkale Üniversitesinde öğretim görevlisi olan Gülistan Yılmaz ile Ahmet Alp Şenocak’ın Denizli’de yapılan düğünü Pamukkale üniversitesi, Denizli ve Afyon’dan aile yakınları arkadaşlarından oluşan yaklaşık 800 kişiyi bir araya getirdi. Düğün renkli görüntülere sahne oldu. Genelde ağır abi olarak bilinen Polat Yılmaz kızının düğününde de çocukları Bekir ve Musa Caner Yılmaz Ege zeybeği oynaması büyük bir ilgiyle izlendi.

Çocuklarıyla Ege Zeybeği oynayan Polat Yılmaz eşi Gülistan Hanımla romantik dans yapmasını da ihmal etmedi. Geçen yıl oğlu Bekir Yılmaz’ı Fulya hanımla evlendirdikten sonra Polat Yılmaz ikinci çocuğunu da yuvadan uçuşuna tanıklık etti. Zaman zaman duygulandığı anlar gözlerden kaçmasa da mutluluk gözlerinden okunuyordu.

Alime Yılmaz ve Ahmet Alp Denizli Pamukkale Üniversitesinde akademisyen olarak çalışıyorlar. Uzun süredir tanışan Alime ve Ahmet Alp yılın son açık hava düğünü ile mutluluklarını perçinlediler. Denizli’de tarihi Saraçoğlu Kasrı’nın havuz başında yapılan düğünde genç çiftlerin aile yakınları mesai arkadaşları dostları ve davetlilerden oluşan yaklaşık 800 kişi katıldı.

Düğüne Afyon’dan katılanlar arasında Mali Müşavir ve Gazeteci İsmail Akar, Gün FM Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ve kızları Gülgün Akar, Gazeteci Ertuğrul Sevim ve eşi Gül Sevim ile Cafelife Genel Yayın Yönetmeni Ömer Mazi’de vardı. İsmail ve Fadime Akar Polat ve Gülistan Yılmaz çiftini pistte yalnız bırakmayarak birlikte dans ettiler. Ömer Mazi ise gecenin en güzel kızı Gülgün Akar’ı dansa kaldırdı.