Ana sayfa EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ “Eskişehir’in tanıtımı için çalışıyoruz”

“Eskişehir’in tanıtımı için çalışıyoruz”

0

9, 10, 11 Kasım Tarihleri arasında Eskişehir’de düzenlenen masa tenisi 1. ve 2. Lig 1. Etap müsabakaları Yenikent Şehit Anıl GÜL Spor salonunda 1. Ligden 16 erkek, 16 bayan takımın, 2. Ligden 16 erkek, 16 bayan takımın, Türkiye genelinde toplamda 64 takımın katılımıyla gerçekleştirildi. 12, 13 yaş ile 50, yaş aralığında sporcuların birbiri ile karşılaştığı müsabakaları izleyenler büyük keyif aldı.

Turnuvayı izlemeye, Masa Tenisi Federasyon başkan vekili sayın Uğur BEŞOK, Yönetim kurulu üyeleri Savaş Ertufan, Uğur Atay ve İl Spor Müdür vekili Mithat Mutu’da katıldı. Çekişmeli geçen maçları izleyip, sporcularla sohbet etme imkanı buldular. Turnuvaya katılan tüm sporcu ve yöneticiler salon içi ve dışındaki ilgiden, çok memnun olduklarını ve tekrar gelmek istediklerini söylediler. Turnuvada Eskişehir bölgesinden 13, diğer bölgelerden 17, toplamda 30 hakem görev alarak sorunsuz bir yönetim sergilediler.

Masa tenisi il temsilcisi Hasan Aktaş:
Eskişehir’in tanıtımı, ekonomisi ve masa tenisi bıranşının gelişimi açısından elimizde geleni yapıyoruz. Bu Turnuvanın Eskişehir’de olması için salon tahsisin de bulunan İl müdürümüz Ali Osman TATLISU’ya, spor müdürümüz Mithat Mutu ya, salonda görev alan, salon müdüründen, sağlık memuruna ve tüm görevli personel arkadaşlara gösterdikleri özverili çalışmalarından dolayı da ayrıca teşekkür ediyorum.
Herkesin memnun kaldığı ve tekrar Eskisehir’e gelmek istedikleri bu turnuvanın başarılı olması bir ekip çalışmasıdır. Bu nedenle emeği geçen herkesi kutluyorum. dedi.