Ana sayfa DÜĞÜN Sinem Ateş & Çetin Uslu’dan Muhteşem Nişan Töreni

Sinem Ateş & Çetin Uslu’dan Muhteşem Nişan Töreni

0

Afyon’un ünlü simalarından Sinem Ateş ile Çetin Uslu Garden Kale’de yapılan muhteşem bir nişanla evliliğe ilk adımı attılar.

Afyon’un efsane Başkomiserlerinden Sinan Ateş’in kızı ve Siyasetçi Mustafa Karanfil’in Baldızı Sinem Ateş ile damat Çetin Uslu birkaç ay önce sözlenmişlerdi. Ateş ve Uslu Garden Kale Otel’de yapılan muhteşem bir nişan töreninde sevdikleri ile birarada oldular. Davullu zurnalı danslı halaylı yapılan nişan Cafelife objektiflerine böyle yansıdı. Hiç kuşkusuz gecenin en mutlusu gelin adayı Sinem Ateş’ti. Neredeyse yerine hiç oturmayan Ateş nişanlısı, ailesi ve arkadaşlarıyla dans edip halay çekti. Hızını alamayan Sinem Hanım birara davulu alarak davetlilere unutulmaz bir davul şov yaptı. Sinem Ateş’ten sonra davul gösterisi Mustafa Karanfil tarafından devam etti.
Ateş ve Uslu Aileleri’nin yakınları ile davetlilerden oluşan yaklaşık 500 kişi son zamanlarda yapılan en çılgın nişana tanıklık ettiler. Damat Bey daha sakin olmasıyla dikkat çekerken gelin hanım ise tam tersi neşeliydi, yerine oturmak nedir bilmedi. Afyon’da moda haline gelen gelinin eteklerinden oluşturulan daire geleneği bu nişanda da yapıldı. Sinem Ateş ve Çetin Uslu’nun nişanı siyaset ve iş dünyasını biraraya getirdi.

BİR YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi giriniz