Ana sayfa DOĞUM GÜNÜ Telefonda Sinan Yağmur var

Telefonda Sinan Yağmur var

0

Afyon’un en güzel avukatlarından biri olan Nihan Filizatan geçen ay Cafelife nişanlanmış ve kapak güzeli olmuştu. Bu ay ise onu sayfalarımıza taşıyan doğum günü.

Nihan Hanıma en büyük sürprizi Afyon Valiliği Hukuk İşleri Müdürü Mehmet Özşahin yaptı. Başarılı bürokrat Özşahin, Nihan Filizatan’ın yazar Sinan Yağmur’un kitaplarını çok sevdiğini bildiği için yakın arkadaşı olan yazar Sinan Yağmur ile birlikte bir sürpriz yaptılar. Doğum günü kutlamasına giden Mehmet Özşahin bir süre sonra telefonu çaldı ve telefonu Nihan Filizatan’a verdi. Telefondaki ses “Doğum gününüz kutlu olsun ben Sinan Yağmur” dedi.

Filizatan, “Hoşgeldin yeni yaşım doğum günümü unutmayan anlamlandıran herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Öncelikle yeni yaşımın en güzel sürprizini bana yapan sayın Mehmet Özşahin beye, en sevdiğim yazarlardan biri olan SinanYağmur’un kitaplarıyla elinde çıka gelmesi ve bizzat Sinan beyin telefondan doğum günümü kutlaması beni inanılmaz mutlu etti. Can kardeşim Melek Göktepe ve Nurten Alpata Hancıoğlu güzel hediyeleri ve sürprizleri için benim güzelliklerim Emine Aslan ve Özge Gündöner’e sürprizleri için can kuzenim Fatma Ballıpınar Seçme’ye kardeşim Hidayet Durgut’a güzel kalem takımı ve kutlamaları için ayrıca aileme, arayan, soran, yazan, kutlayan herkese ayrı ayrı teşekkürler, iyi ki varsınız. Hayat böyle çok güzel” dedi.