Ana sayfa AFYONKARAHİSAR Sıradışı bir parti Cafelife 70’ler kışa merhaba

Sıradışı bir parti Cafelife 70’ler kışa merhaba

0

Afyon’un ilk ve tek şehir ve yaşam dergisi Cafelife yeniliklerine devam ediyor. Cafelife yaş günü partileri, Afyon Ödülleri, Tiyatro Festivalinden sonra şimdi de düzenlemeye başladığı özel partilerle adından söz ettirmeye devam ediyor.

Afyon’un en büyük eğlence merkezi Hanngar’da 21 Aralık Cuma günü yapılacak olan özel partide davetlileri sürprizler bekliyor. Cafelife Genel Yayın Yönetmeni Ömer Mazi, “Cafelife partileri uzun süredir planlanan bir çalışmaydı. İlkbahar yaz, sonbahar kış olmak üzere yılda 4 kez yapılacak. İlk organizasyon kışa merhaba ile olacak ve özellikle benim gibi 70’li yılların insanlarını yine o yıllara götürmek istiyoruz” dedi.

Mazi, “Afyon’da bu güne kadar böyle bir eğlence yapılmamış. Kışa merhaba derken aslında bir dönem partisi olacak. 1970 ile 1980 arasındaki unutulmaz müziklerin çalındığı, o dönemin filmlerinden sahnelerin olduğu, Ayhan Işık, Sadri Alışık, Adile Naşit, Hulisi Kertmen, Münir Özkul’ları, dönemin şarkıları ve film müzikleri ile 70’li yıllara geri dönmek istiyoruz”

70’li yıllar hippilerin, sağ sol olaylarının, Kıbrıs çıkartmasının, kuyrukların, sokak oyunlarının, kara önlüklü yılları hatırlamak isteyenlerin buluşacaklarını söyleyen Mazi, “O yılları hatırlayanlar bilir, zenginde fakirde aynıydı. Çünkü parası olanda fakirden farklı bir yaşantısı yoktu. Hayat herkese eşitti o zaman. O yılları yeniden anmak ve yaşamak isteyenleri 70’li yıllar partisine bekliyoruz” dedi.