Ana sayfa YAŞAM Şenyüzlü ailesinin gururu Ece ŞENYÜZLÜ

Şenyüzlü ailesinin gururu Ece ŞENYÜZLÜ

0

Yaşattığı heyecan, başarı için teşekkürler…
Artistik jimnastik bayan takımında yer alan Ece Şenyüzlü de : “Hayal ettim, inandım ve başardım.” diyor.

Kocaeli’nin ilk ve en büyük cimnastik kulübü olan “Kocaeli Olimpiyat Yıldızları Cimnastik Kulübü ” başarı çıtasını yükseltmeye devam ediyor.
Kocaeli Olimpiyat Yıldızları Kulübü geleneksel hale getirdiği ‘Olimpiyat Yıldızları Cimnastik ve Bale Resitali’ adı verilen gösteri, İzmit Sabancı Kültür Merkezi’nde gerçekleşti.
Cimnastik ve bale alanında Türkiye’nin en büyük ikinci organizasyonu olan muhteşem geceye ise kentin dinamikleri tam destek verdi. İzmit Belediyesi katkılarıyla gerçekleşen programa Kocaeli Üniversitesi, Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Kocaeli İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Işıl Bozca Spor Merkezi, Kocaeli Anneler Derneği ve sivil toplum kuruluşları destek veriyor.

Kulüp Başkanı Tolga Havuç: “Büyük emekler vererek yetiştirdiğimiz artistik cimnastik bayan takımlarımız, artistik cimnastik erkek takımlarımız, aerobik cimnastik takımlarımız ve bale okullarımız muhteşem performansları ile muhteşem geceye damga vurarak hafızalardan silinmeyecek bir program gerçekleştirdik.” açıklamasını yaptı.