Ana sayfa YAŞAM Şafak Öncü Koleji anlamlı kahvaltı

Şafak Öncü Koleji anlamlı kahvaltı

0

Uşak Şafak Öncü Kolejinden anlamlı kahvaltı. 18 Mart Çanakkale şehitlerini anma günü nedeniyle Şafak Öncü Koleji okul aile birliği Uşaklı Şehit Aileleri yararına Dülgeroğlu otelde kahvaltı düzenledi.

Kahvaltıya Uşak valisinin eşi Nezahat Demir, Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder ve eşi Şule Ergüder, Jandarma Komutanı Yalçın Baysal, Uşak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Suat Selim Kandemir ve onlarca davetli katıldı. Kahvaltı öncesi Şafak Öncü Koleji Müdürü Özlem Şafak bir konuşma yaptı. Şafak, “Bu anlamlı kahvaltıda aramızda bulunan herkese teşekkür ediyorum. 18 Mart Çanakkale şehitlerini anarken bu kahvaltıdan elde edilen gelir Uşak’ta bulunan şehit ailelerine bağışlanacak. Bu organizasyonu yapan okul aile birliği teşekkür ederim” dedi.

Bir zamanlar han olan tarihi Dülgeroğlu otelinin iç avlusunda yapılan kahvaltıya yaklaşık 150 kişi katıldı. İş, siyaset ve bürokratları bir araya getiren kahvaltıda bir de açık arttırma yapıldı. Okulun öğrencileri tarafından yapılan bir Atatürk portresi satışa çıkartıldı. 5 dakika süren açık arttırmada önemli miktarda gelir elde edildi.