Ana sayfa YAŞAM ParkAfyon’da şiir ve türkü bir arada

ParkAfyon’da şiir ve türkü bir arada

0

Afyonkarahisar Belediyesi tarafından Park Afyon Alışveriş Merkezi’nde, Şair Yazar Mehmet Ercan ve Türk Halk Müziği Sanatçısı Osman Fethi Ark’ın katılımıyla şiir ve türkü dinletisi düzenlendi.

Afyon Kocatepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Öğretim Üyesi Osman Fethi Ark’ın çıkardığı “Kimselere Söyleyemedim” adlı türkü albümünün tanıtımı için Afyon Belediyesi katkılarıyla ParkAfyon’da yapıldı. Şiir ve Türkü dinletisine Osman Fethi Ark’a şair Mehmet Ercan eşlik etti. Programın bir bölümüne Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’da katıldı.

Şiir ve Türkü dinletisi için bir araya gelen ParkAfyon müşterilşeri unutulmaz bir müzik ziyafeti yaşadılar. Şair Mehmet Ercan’ın masal tadında şiirleri ve türkülerin hikayeleri ile Osman Fethi Ark’ın türküleri avm’de yankılandı. Akademisyen Ark, ilk albümü ile dikkat çekerken izleyenlerden tam not aldı. Müzik dinletisinin ardından Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Emel Sarlık, Şair Yazar Mehmet Ercan ile Türk Halk Müziği Sanatçısı Osman Fethi Ark’a teşekkür ederek çiçek takdim etti.