Ana sayfa DÜĞÜN Özlem Kaynar ve İsmail Kalın’dan muhteşem nişan

Özlem Kaynar ve İsmail Kalın’dan muhteşem nişan

0

Mali Müşavir CHP eski İl Başkanı Nimet Kaynar ve Mali Müşavir CHP eski Merkez İlçe Başkanı Ercan Kaynar’ın kızları Özlem Kaynar ile Battal ve Suna Kalın’ın oğlu İsmail Kalın Erkmen Düğün Salonunda nişanlandılar.

Özlem Kaynar ve İsmail Kalın 2 yıl önce ortak arkadaşları tarafından tanıştırıldılar. Aradan 2 yıl geçmesine rağmen bir daha karşılaşmadılar. 17 Şubat 2018’de tekrar bir arkadaş ortamında yeniden karşılaştılar ve görüşmeye başladılar. Birkaç gün sonra ise İbrahim Kalın’dan Özlem Kaynar’a evlenme teklifi geldi. Ailelerin görüşmesiyle birlik söz kesildi ve nişan tarihi belli oldu.

Özlem Kaynar ve İbrahim Kalın’ın nişanları her ne kadar aile arasında yapılmak istense de bir anda bin kişiye yakın katılımcının olduğu bir nişan haline geldi. Neredeyse duyan gelmişti nişana. Her ne kadar Erkan Kaynar için ilk gözbebeğini vermek kolay olmasa da Nişan’da damadıyla birlikte pistin ortasında ellerde kaşık yerlerde oturarak oyun oynaması akıllara kazınan anlardan biri oldu.

Kız annesi Nimet Kaynar’ın ise neredeyse gözlerinden yaş boşalacak gibiydi. Gurur ve hüzün bir arada yüzüne yansımıştı. Kızı ve damadı ile birlikte piste Ercan Kaynar ile dans ederken objektiflere yansıyan karelere hüzünlü bakışları yansımıştı. Beklide o anda kendi nişanı aklına geldi. Oysa bu gün kızının mutluluğu için dans ediyordu.

Defileye çıkıyorlar gibi
Özlem Kaynar’ın kız kardeşi ve yakın arkadaşları sanki birazdan bir defile var ve podyuma çıkacak mankenler gibi şık ve güzeldiler. Özlem’i hiç yalnız bırakmayan arkadaşları gece yarısına kadar süren nişanda pistte de yan yanaydılar. Ne diyelim düğünde görüşmek üzere onlar ermiş muradına biz çıkalım kerevetine.