Ana sayfa DÜĞÜN Kütahya’da yılın düğünü Yağmur & Yılmaz Akdemir

Kütahya’da yılın düğünü Yağmur & Yılmaz Akdemir

0

Kütahyalı iş adamı Mehmet Akdemir’in oğlu Yılmaz Akdemir ile Yağmur Sıla’nın düğünü siyaset, iş dünyası ve bürokrasiyi bir araya getirdi. Kütahya’da yılın düğünü Belediye Başkan Vekili Ali İhsan Ertaş kıyarken nikah şahitleri ise Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Akarca ve Güral Porselen Başkanı ve Macaristan Fahri Başkonsolosu İsmet Güral oldu.

Yılmaz Akdemir ve Yağmur Sıla’nın Dumlupınar Üniversitesi Bedesten Salonlarında yapılan yılın en görkemli düğünde Ünlü sanatçı Mithat Körler ve ekibi sahne aldı. Düğüne gelenler konser tadında bir düğün yaşarken pisti bir an olsun boş bırakmadılar. Damadın babası ve annesi Mehmet ve Pakize Akdemir ile dede Hidayet Akdemir konuklarla tek tek ilgilenerek sıcak bir ev sahipliği sergilediler.

Belediye Başkan vekili Ali İhsan Ertaş’ın kıydığı nikahta, nikah şahitlerini olarak Ankara Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Akarca ve Güral Porselen Başkanı, Macaristan Fahri Başkonsolosu İsmet Güral yer aldı. Mehmet Akarca ve İsmet Güral yaptı. Gelin ve damadı tebrik ederek, öğütler verdiler, mutluluklar dilediler. İsmet Güral’ın damada, “İtaat et, rahat et” tavsiyesi geceye damgasını vuran espri oldu. Bu tavsiye, davetliler tarafından alkışlarla onaylandı..

Davetliler arasında kimler yoktu ki?
Kütahya’da yılın düğünü de konuklar arasında kimler yoktu ki? Kütahya Valisi Ahmet Hamdi Nayir ve eşi Münevver Nayir, Ankara Yargıtay C.Başsavcısı Mehmet Akarca ve eşi Av. Sultan Akarca, Yargıtay Üyesi Gökhan Karaburun ve eşi Ayfer Karaburun, Kütahyalı sanayici Rıza Güral, Sanayici Macaristan Fahri Başkonsolosu İsmet Güral ve eşi Av. Nesrin Güral, İl Jandarma Komutanı Albay Tayfun Dündar ve eşi Yasemin Dündar, İl Emniyet Müdürü Hasan Çevik ve eşi Birgül Çevik, KÜTSO Başkanı İsmet Özotraç ve eşi Sabriye Özotraç, Güral Porselen Genel Müdürü Naci Pekcan ve eşi Handan Pekcan, Prof. Dr. Mehmet Ali Özatik, ESOGÜ Tıp Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Ali Arslantaş, DPÜ Evliyaçelebi Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Orhan Özatik ve eşi Dr. Yasemin Özatik, Duayen Gazeteci Yazar İhsan Tunçoğlu ve eşi Zeliha Tunçoğlu, Dumlupınar Üniversitesi eski Genel Sekreteri Yalçın Kalay ve eşi, Eskişehir ve Kütahya İl Emniyet Müdür yardımcıları, Protokol mensupları ve kalabalık bir davetli topluluğu katıldı.

Davetliler, Genç Çifti ve Mehmet, Pakizer Akdemir ve Dede Hidayet Akdemir’i tebrik ederek mutluklar dilediler. Nikahın kıyılmasından sonra sahne alan Mithat Körler davetlilere konser tadında bir müzik ziyafeti çekerken davetliler pistten bir an olsun inmediler. Eğlencenin tavan yaptığı saatler ise gelin ve damadın davul şovları oldu.