Ana sayfa YAŞAM İstanbul’da bir eviniz var

İstanbul’da bir eviniz var

0

İstanbul’da bulunan Şuhut Kültür Dayanışma Derneği yeni yönetimi gazetecilerle bir araya geldi. Dernek Başkanı Suat Benli, “İstanbul’da Afyon’u ve Afyon halkını başarı ile temsil etmek için genç ve başarılı bir ekiple yola çıktık” dedi.

Çakmak Otelde Gazetecilerle bir araya gelen Şuhut Kültür Dayanışma Dernek Başkanı Benli dernek hakkında bilgi verdi. Benli, “Derneğimiz İstanbul’da 10 yıl önce Ahmet Kılıçaslan başkanlığında kuruldu. Sonraki Başkanımız Musa Bursalı ağabeylerimizin yönetimlerine ve diğer emeği geçen tüm hemşerilerimize buradan selam ve sevgilerimi gönderiyorum ve 30 Nisan’da yapılan Genel Kurul ile bayrağı genç bir ekip ile biz aldık” dedi.

Şuhut Kültür Dayanışma Derneği olarak mazbatamızı aldıktan sonra ilk olarak İstanbul’da bulunan Şuhutlu, Afyonlu işadamı hemşerilerimizi ziyaret ettik. Kermesimiz için destek istedik diyen Suat benli, “Hemşerilerimizden büyük bir ilgi gördük tamamı özveri ile kermes için mal topladılar büyük destek verdiler. Hepsine huzurlarınızda teşekkür ediyoruz. Ayrıca Şuhut Vakfı Başkanı olan şu an İstanbul Sanayi Odası Başkan yardımcısı işadamı Ali Ulvi Orhan beyefendiyi ziyaret ettik yeni görevi için kutladık destek istedik kendileri de destek için söz verip yardımcı oldular” dedi

Şuhut Kültür Dayanışma Derneği Yönetimi
Başkan Suat Benli
Başkan Anıl Halis Akar
Genel Sekreter İlker Çetin
Başkan Yardımcısı Serkan Akar
Başkan Yardımcısı Yılmaz Aydın
Başkan Yardımcısı Merve Kahraman
Başkan Yardımcısı Ahmet Karadede
Sayman İbrahim Doruklu
Basın Sorumlusu Tarık Özaşkın
Halkla İlişkiler Sorumlusu Yakup Karaçor

Şuhut dernek
Şuhut Kültür Dayanışma Derneği Yönetimi, Çakmak otelde düzenledikleri tanışma kahvaltısından sonra otelin çatısında birlikte fotoğraf çektirdiler.

Merve kahraman
Dernek yönetiminin tek kadın üyesi Merve Kahraman basın toplantısı için İstanbul’dan geldi. Ailesini bile görme imkanı olmadan basın toplantısı sonrası yeniden İstanbul’a döndü.

Anıl Halis Akar
Derneğin 2. Başkanı olan Mimar Anıl Halis Akar şık ve karizmatik duruşuyla dikkat çekti. İstanbul Kadıköy Belediyesin de mimar olarak görev yapan Akar dernekte önemli işlere imza atacaklarını söyledi.

Suat Benli
Dernek Başkanı Suat Benli, biz İstanbul’da sadece Şuhut’un değil tüm Afyonluların derneğiyiz. Bir birimizden ayrımız gayrımız yok dedi.

BİR YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi giriniz