Ana sayfa YAŞAM Hoş geldin Göktuğ bebek

Hoş geldin Göktuğ bebek

0

Afyon’un ünlü avukatlarından Emre Çınar ve eşi avukat Betül Er Çınar ilk çocukları Deniz Anıl Çınar’dan sonra 2. kez evlat sevinci yaşadılar.

Afyon Telek Kadın Doğum hastanesinde gerçekleşen doğumda 2. kez anne baba olma mutluluğu yaşayan Çınar çifti çocuklarına Göktuğ ismini verdiler. Cafelife Hukuk Müşaviri olan Emre ve Betül Çınar’ın mutlulukları gözlerinden okunuyordu. Emre Çınar, “İkinci kez baba olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Telek Hastanesi doktorlarına, hemşirelerine ve tüm çalışanlarına teşekkür ediyorum. Bize kendi evimizde gibi hissettirdiler” dedi.

İsim Betül hanımdan
İlk çocukları Deniz Anıl Çınar’a ismini baba Emre Çınar vermişti. İkinci çocuk için anne Betül Er Çınar onlarca isim arasından Göktuğ Çınar ismini verdi. Betül Er Çınar, “Çok farklı duygular içindeyim. Dünya için küçük ama benim için büyük bir mucize olan oğlumu kucağıma aldığımda duyduğum heyecanı asla tarif edemem. Bu dünyanın en büyük heyecanı” diye konuştu.

İki gün Telek Kadın Doğum Hastanesi ve Tüp Bebek Merkezinde kalan Çınar ailesini aile yakınları ve dostları yalnız bırakmadılar. Mehmet Telek, “Öncelikle Göktuğ bebek aramıza hoş geldi. Anne ve babasına onları kendi evlerinde gibi rahat ettirmek için elimizden geleni yaptık. Tüm anne babalara olduğu gibi. Uzman kadromuz, çalışanlarımız ve doktorlarımız anne ve baba adaylarının bu heyecanlı anlarında onlara sorun yaratan değil sorunları çözen bir yaklaşımla hizmet veriyorlar” dedi.

BİR YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi giriniz