Ana sayfa YAŞAM Eskişehir’in yeni çekim merkezi Bademlik Adventure Park

Eskişehir’in yeni çekim merkezi Bademlik Adventure Park

0

Heyecan dolu parkurlarda, birbirinden farklı 39 aktivitenin yapılabildiği, beş dönüm üzerine kurulu Bademlik Adventure Park, Eskişehir’de açıldı. Çocuklar ve yetişkinler için ayrı alanların olduğu Bademlik Adventure Parkı’nı ziyaret edenler zengin yeme içme alternatifleriyle sağlıklı beslenmenin ve eğlenirken form tutmanın keyfine varacak.

Bir Polimeks Holding Kuruluşu olan Bademlik Adventure Park, beş dönüm üzerine kurulu alanda, birbirinden farklı ve heyecanlı 39 aktivitesiyle 7’den 70’e tüm Eskişehirlilerin hizmetine sunuldu. Yetişkinler ve çocuklar için farklı eğlence alanları sunulan Bademlik Adventure Park’ta ziyaretçiler heyecan verici aktivitelerle form tutarken kaliteli ve keyifli zaman geçirecekler.

Ağaçlarla dolu bir alanda, 12 oyun köprüsüyle 7-12 yaş grubu çocukları hedefleyen çocuk macera parkında çocuklar eğlenirken öğrenecek. Eğlencenin yanında çocukların fiziksel ve zihinsel gelişimlerinin desteklenmesini de hedefleyen parkta aktiviteler, çocukların bireysel ya da sosyal gelişimlerine katkı sağlayacak.

Ahşap direkler üzerinde ve yetişkinler için tasarlanan macera parkında ise zorluk derecesine göre dört parkur, iki kat ve 24 oyun yer alıyor. Bu oyunlara ilave olarak 13 metre yüksekliğinde, çift rotalı tırmanma duvarı, 13 metre powerfan (yüksekten atlama kulesi) ve 120 metre uzunluğundaki zipline (ip kaydırağı) parkın ziyaretçilerine tırmanma, atlama ve uçmanın doyumsuz hazzını yaşatacak.

Modern peyzaj tasarımıyla göze de hitap eden Bademlik Adventure Park, uzun yürüyüş parkuruyla sakin ve uzun bir yürüyüşe çıkmak isteyenleri de unutmuyor.
Ayrıca parkta yer alan Badem Kafe de parkın ziyaretçilerine sunduğu lezzetli ve sağlıklı menülerle Eskişehirlilerin yeni gözdesi olmaya hazırlanıyor. Bademlik Adventure Park’ta çocuklar yaşıtlarıyla sosyalleşip oyunlar oynarken yetişkinler de keyifli zaman geçirip form tutmanın ve parkta sunulan leziz ve sağlıklı menülerin keyfine varabilecekler.