Ana sayfa AFYONKARAHİSAR Eğlence “Kaçamak Ya Da Kaçamak” ile devam ediyor

Eğlence “Kaçamak Ya Da Kaçamak” ile devam ediyor

0

2013’ten bu yana sahneye koyduğu komedi oyunlarıyla tiyatroseverlerin büyük beğenisini kazanan Ahmet Çevik Tiyatrosu, 2018-2019 sezonunda yepyeni bir oyunla perdelerini açtı.

“Kaçamak ya da Kaçamamak” adı oyunu Deniz Nida Şener kaleme aldı. İsmail Can Törtop’un rejisiyle sahneye koyuldu. Oyuncu kadrosunda tiyatro ve televizyon dünyasından usta isimler yer aldığı oyun 22 Kasım Perşembe günü Afyon TED Kolejinde saat 20.00’da tiyatroseverlerle buluşacak. Sezona “Bir Bu Eksikti” tiyatro oyunu ile başlayan Afyonkarahisar Tiyatro Festivali’nin ikinci oyunu Kaçamak ya da Kaçamamak oluyor.

Ünlü oyuncu Levent Kırca’nın kadrosundan tanıdığımız Ahmet Çevik’in kurduğu tiyatro ekibi bu sezona yepyeni bir oyunla merhaba dedi. Ahmet Çevik’in yanı sıra oyunun kadrosunda Şebnem Schaefer, Murat Gören, Yelda Alp, Cengiz Güleryüz ve Gamze Gözalan gibi televizyon ve tiyatro dünyasından tanınmış isimler yer alıyor. Oyunun sahnelendiği her yerde büyük beğeni göstermesi dikkat çekiyor.

Çapkın bir kocanın macera dolu hikayesinin anlatıldığı oyunun yönetmen koltuğunda Afyonkarahisarlıların yakından tanıdığı İsmail Can Törtop yer alıyor. Karısının bir haftalık tatile gitmesini fırsat bilen bir koca çapkınlık yapmaya çalışınca başına gelmeyen kalmıyor. Yüksek tempolu ve eğlenceli bir oyun Afyonkarahisarlıları bekliyor.