Ana sayfa YAŞAM ECA Afyonlu ustalarla buluştu

ECA Afyonlu ustalarla buluştu

0

Elginkan Topluluğu’nun lavabo ve klozet Grubu ürünleri üretim ve yurt içi satış sonrası hizmetler şirketi EMAR A.Ş., Türkiye genelinde düzenlenen seminerlerle Türkiye’nin lider markası E.C.A.’nın ürünlerini tanıtırken, bilgi ve tecrübelerini paylaşmaya devam ediyor.

Afyon Anemon otelde yapılan seminere yaklaşık 200 Afyonlu usta katıldı. Seminer Afyon ECA Bayı olan Gürel Yapı ev sahipliğinde yapıldı. Gürel Yapı adına Tülin Helvacıoğlu, ECA Satış Sonrası Hizmetler Genel Müdürü Mustafa Güngör, Elmor AŞ Bölge Müdürü Mustafa Hacısalihoğlu, Seminer sunumunu ise Ekrem Erkut, İsmail Çetinkaya, Kamil Güçlütürk, Selim Demirel yaptı.

ECA Afyon Bayisi Gürel Yapı adına konuşan Tülin Helvacıoğlu, “ECA Serel sadece ürün yapıp satan bir firma olmanın ötesinde tüketici ve ustaların ile sürekli iletişim halinde olmaya devam ediyor. Üretim, satış ve satış sonrası müşteri memnuniyetini ön planda tutan ECA Serel yurt genelinde ustalarla bulaşarak daha iyi hizmet vermek için çalışıyor. Afyon’da 200 ustamızla bir araya gelerek onlara daha kaliteli ve müşteri memnuniyeti öncelikli hizmet vermek ve yeni ürünleri tanıtmak için bir araya geldik. Seminere katılan tüm ustalara takım çantası, 10 kişiye hediye çeki, tatil, umre seyahati gibi birçok hediyelerimiz oldu. Ustalarımızla birlikte olmaya devam edeceğiz” dedi.

Seminerde tüketicinin ihtiyaçlarına modern, konforlu ve teknolojik çözümler sunan EMAR A.Ş. ürünleri tanıtıldı. ECA Satış Sonrası Hizmetler Genel Müdürü Mustafa Güngör, “ECA olarak müşteri memnuniyeti her zaman ön planda tuttuk. Sattığımız ürünleri sürekli yenileyerek dünya ile rekabet edecek ürünler sunmaya çalıştık. Tasarım ekibimiz bir çok uluslar arası yarışmalardan ödülle döndüler ve yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da tercih edilen bir marka haline geldik” dedi. Yapılan seminer akşam yemeği ile son buldu.

BİR YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi giriniz