Ana sayfa YAŞAM Dünyanın en seksi sporcusu Alana Blanchard

Dünyanın en seksi sporcusu Alana Blanchard

0

Medya ve moda sektörü son yıllarda gözünü sporculara dikti. Sporun sadece spor olmadığı ve özellikle reklam, tanıtım, sponsor, magazin ve pazarlama alanlarının gelişmesiyle birlikte sporcular bir çok dünya markasının tanıtım yüzü olmaya başladı.

Ünlü bir sporcunun dünyanın her yerinde hayranı olması, basını peşinden koşturması ünlü firmaların ve reklamcıların iştahını kabartmaya başladı. Sporculara sinema filmi, dizi, reklam oyunculuğu, mankenlik ve modellik gibi birçok teklifle sporcuların ve menajerlerin kapısını çalmaya başladılar.

İşte onlardan biri
Dünyanın en başarılı sörfçüleri arasında yer alan 23 yaşındaki Amerikalı Alana Blanchard, başarılı sporculuğunun yanı sıra mükemmel fiziği ve güzelliği ile de dikkat çekiyor. Magazin basının gündeminden düşmeyen güzel sörfçü Alana kısa zamanda ünlü markaların teklifleri ile karşılaşmaya başladı.

Her yaptığı olay olan ve fotoğrafları milyonlarca hayranı tarafından paylaşılan Alana gelen tekliflerden bunalınca çareyi profesyonel bir ajansla anlaşmakta bulmuş. Modellik, reklam ve tanıtım çekimlerine katılan güzel sörfçü spordan çok modellikten kazanmaya başladı. 23 yaşındaki dünyanın en güzel sörfçüsü tanıtımdan tanıtıma koşuyor.

Amerikalı profesyonel bir sörfçü olan Alana Blanchard kusursuz fiziği ile herkesi kendine hayran bırakıyor. Aynı zamanda modellik de yapan Alana’nın Instagram’da yaklaşık bir milyon takipçisi bulunuyor. Özellikle mayo, bikini ve iç çamaşırı firmalarının aranan ismi haline geldi.

En seksi sporcu
Hawai’li 23 yaşındaki başarılı sörfçü Alana Blanchard, birçok uluslar arası spor ve magazin dergisi tarafından dünyanın en seksi sporcusu olarak seçildi. Ne kadar başarılı ve güzel olduğunu sergilediği performansla ortaya koyan ünlü sörfçünün her geçen gün hayranı artıyor.

BİR YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi giriniz