Ana sayfa DOĞUM GÜNÜ Cafelife’de doğum günü

Cafelife’de doğum günü

0

Bölgenin ilk ve tek dergisi olan Cafelife Yazı İşleri Müdürü Huriye Mazi’nin yeni yaşını kutlamak için dostları yalnız bırakmadı.

Nilgün Seçen ilk oldu
İlk kutlama bir gün önceden Avukat Nilgin Seçen tarafından yapıldı. Seçen, şehir dışına çıkacağı için Cafelife dergisiniz ziyaret ederek Huriye Mazi’nin doğum gününü kutladı. Seçen, “Afyon’un başarılı kadınlarından biri olan Huriye Hanımın doğum gününü kutlarım. Cafelife dergisi sayesinde sadece Afyon’da olup bitenleri değil aynı zamanda Eskişehir, Uşak ve Kütahya’da da neler olup bittiğini sizler sayesinde öğreniyoruz. Yeni yaşın kutlu olsun ve başarılar diliyorum” dedi.

Fadime Akar unutmadı
Afyon’un en başarılı radyolarının başında yer alan Gün Fm Yönetim Kurulu Başkanı Fadime Akar ve eşi Mali Müşavir, Gazeteci Yazar İsmail Akar, Mehtap Erişmiş ve Yasemin Bor Yeşilyol’da bulunan bir cafede sürpriz doğum günü kutlaması yaptılar. Klasik Müzik festivali çıkışında gidilen cafede Fadime Akar Huriye Mazi’nin doğum günü pastasını kendi elleri ile getirdi.

AFİKAD unutur mu?
Afyonkarahisar İş Kadınları Derneği AFİKAD yönetimi Cafelife ziyaret ederek Huriye Mazi’nin doğum gününü kutlayanlar arasındaydı. Dernek Başkanı Tülin Helvacıoğlu ve Fatma Şensoy, Nevin Duman Noyan, Yasemin Bor, Ayşe Kocaçay ve Nimet Can Balkan katıldı. Kutlama sonrası Cafelife bahçesi elma ağacı önünde aile fotoğrafı çekildi.