Ana sayfa DÜĞÜN Büşra Kaptan &Tufan İplikçioğlu

Büşra Kaptan &Tufan İplikçioğlu

0

Afyon’un ünlü iş adamlarından Metin ve Şükran İplikçioğlu’nun oğlu Tufan İplikçioğlu, İş adamı Osman ve Şükran Kaptan’ın kız Büşra Kaptan ile muhteşem bir düğünle evlendiler.

Güral Afyon otel’de yapıldı
Eylül ayının en görkemli düğününde İplikçioğlu ve Kaptan ailelerinin yakınları ile Afyon siyaset ve iş dünyasını bir araya getirdi. Davetliler arasında Vali Hakan Yusuf Güner ve Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’da vardı. Düğüne sadece Afyon’dan değil Antalya’dan da yoğun bir davetli konuk vardı.
Nikah şahidi vali
Büşra Kaptan ve Tufan İplikçioğlu’nun evlendikleri düğünde nikahı Belediye Başkanı Burhanettin Çoban kıyarken gelin ve damadın şahitliklerini ise Afyon Valisi Hakan Yusuf Güner, Belediye eski Başkanı Abdullah Kaptan, Çetin İplikçioğlu, Eren Açıkğözoğlu, Ömer Soykasap ve Mustafa Gökay yaptılar.
Hanımlar şıklık yarışında
Eylül ayına damgasını vuran Kaptan ve İplikçioğlu düğünü adeta şıklık yarışı yaşandı. Özellikle davetli hanımlar renkli ve bir birinden gösterişli kıyafetleri ile dikkat çektiler. Kına gecesi Oruçoğlu otelde yapılırken düğün ise NG Afyon Thermal Otelde yapıldı. Gelin ve damadın açılış dansı ile başlayan düğünde gece bitene kadar kimse yerine oturmadı.

BİR YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi giriniz