Ana sayfa YAŞAM Budan Thermal’de açık havuz keyfi

Budan Thermal’de açık havuz keyfi

0

Afyon’un en gözde 5 yıldızlı Thermal Otellerinden biri olan Budan Thermal yeni açık havuzu ile dikkat çekiyor.

Kendine özgü kapalı havuzları ile misafirlerine çeşitli alternatifler sunan Budan Thermal’de karma açık havuz otel ve Afyonlu misafirleri için sabah 08.00’dan gece 23.00’a kadar hizmet vermeye başladı. 15 saat boyunca misafirlerin hizmetinde olan havuz 12 ay boyunca açık kalacak.

Özellikle kışın kar yağarken sıcak termal havuzun keyfini sürmek yaşamak isteyen otel misafirleri için hazırlanan derinliği 140 santim, 1780 metre karelik havuz büyük ilgi görüyor. Aynı zamanda özel durumlarda havuz başında çeşitli organizasyonlarda yapılabilecek. Havuzu kullanmak isteyen misafirlerin her türlü yeme ve içme ihtiyaçlarını karşılayan cafe bölümü de gün boyu hizmet veriyor ve 29-31 derece sıcaklıkta olacak.

Çocuklar unutulmadı
Budan Thermal otel açık havuzu bahçe konseptinde ve aynı zamanda çocuk havuzu ile ailelerin bir arada eğlenecekleri bir imkan sunuyor. Son teknolojik sistemler kullanılan Budan havuzlarında yüzmenin keyfini çıkartırken termal suların faydalarından yararlanma imkanınız olacak. Bir başka özellik ise tüm bu güzellikleri klorsuz dezenfeksiyon sağlandığı için kokusuz yüzme imkanınız olacak.