Ana sayfa YAŞAM Afyon’un yeni eğlence merkezi Hanngar

Afyon’un yeni eğlence merkezi Hanngar

0

Bu güne kadar Afyon’un en büyük eksiklerinden biri kaliteli bir eğlence merkezinin olmamasıydı. Bu nedenle birçok Afyonlu ve üniversite öğrencileri çevre illere gitmek zorunda kalıyorlardı. Bu açık Budan Termal Otel’de özel bir işletme olarak açılan Hanngar 250 kişilik oturma düzeni 500 kişilik konser düzeni ile muhteşem bir mekan yapılmış.

Erdal Yetim ve Yusuf Soylu tarafından yaklaşık 6 ay önce hizmete giren Hanngar Pub seçkin misafirlerini ağırlıyor. Güvenlik ön planda tutulan işletmede kapıdan içeri girerken tüm misafirler cihazdan geçmek zorunda. Siyah dekoruyla farklı bir ortama girdiğinizi daha ilk dakikalarda hissediyorsunuz. Canlı müzik ve konserlerle 18 yaşından büyük herkesin girebildiği mekan İstanbul, İzmir, Antalya gibi yerlerde bulunan eğlence merkezlerini aratmayacak özellikte.

İşletmenin sahiplerinden Erdal Yetim, “Bizim için çok misafir değil kaliteli ve eğlenmesini bilen misafir ön planda. Buraya çok rahat üç dört bayan tek başına gelip bir şeyler içip canlı müziğini dinleyip gidebilir. Buraya gelen herkes bizim misafirimiz. Kimsenin kimseyi rahatsız etmesine asla izin verilmez” dedi. Şık ve kaliteli bir eğlence merkezi olan Hanngar yakında sadece Afyon’un değil bölgenin en iyi eğlence merkezi olabilir.

Şimdilik 250 kişi oturma düzeni olmak üzere konserlerde 500 kişilik bir mekana dönüşen Hanngar balkon, teras ve bar bölümleri ile misafirlerine hizmet veriyor. Mükemmel ses sistemleri sayesinde kaliteli canlı müzik ve konserler yapılabiliyor. İlerde oluşacak talebe göre işletmenin büyümesi ve bin 500 kişilik bir mekana dönüşmesi mümkün. 6 ay önce hizmete girmesine rağmen şimdiden çok özel misafirleri olmaya başlamış bile.

Afyon’un termal oteller bölgesinde olan ve Budan Otel kongre merkezi içinde açılan Hanngar Pub özel bir işletme olarak hizmete girdi. Erdal Yetim, “Afyon’un termal turizmle birlikte böyle bir mekanın olması gerekiyordu. Bizim amacımız sadece Afyon halkına hizmet vermek değil. Otellere gelen misafirler, Kütahya, Uşak, Eskişehir, Akşehir gibi yerlerden gelen konuklara da hizmet verecek olan Hanngar Pub Afyon’un eğlence alışkanlığını değiştirecek gibi görünüyor.