Ana sayfa YAŞAM Afyon’da Güzellik merkezinin adı Trend

Afyon’da Güzellik merkezinin adı Trend

0

Estetik ve Kozmetik uzmanı olan Hatice Yılmaz yaklaşık 15 yıllık Antalya, İzmir ve İstanbul gibi büyükşehirlerde edindiği tecrübe ve bilgiyi kendi memleketine getirdi.

Birçok uluslararası firmaların Estetik Öğretmeni ve satış sorumlusu olan Yılmaz, Trend Estetik Güzellik ve Kaş tasarım merkezi ile Afyon’da hizmet vermeye başladı. Dişbudak iş merkezinde açtığı güzellik merkezinin kapılarını Cafelife Dergisine açtı.

10 yıldır Antalya’da dünya çapında birçok firmada satış sorumlusu ve Estetik Öğretmenliği yaptığını belirten Hatice Yılmaz, “Yaklaşık 15 yıldır bu sektörün içindeyim. Bunca zaman edindiği bilgi ve tecrübeleri Afyonluların ayağına getirmek istedim. Türkiye’de Antalya, İzmir, İstanbul gibi bu işin merkezi sayılacak yerlerde güzellik merkezlerinde eğitimler verdim. Benden aldıkları eğitimle birçok insan kendi güzellik merkezlerini açtı” dedi.

Yılmaz, “İspanya, Estonya, Almanya ve Kıbrıs gibi birçok yabancı ülkede bu işin eğitimini aldım. Türkiye’de çok insanda olan diplomalarım ve belgelerim var. Türkiye’nin birçok yerinde eğitimler verdim. Ailemi ziyarete geldiğimde Afyon’da tam anlamıyla bir güzellik merkezinin olmadığını fark ettim. Neden ben kendi memleketimde bu işi yapmıyorum diyerek Trend Estetik merkezini açmaya karar verdim” diye konuştu.

Dünyanın en iyi markalarını, uzman ellerde ve hijyenik koşullarda Afyonlulara sunmak isteyen Hatice Yılmaz, “Güzellik merkezimizde sadece kadınlara değil aynı zamanda erkeklere de hizmet verilecek. Güzellik, estetik ve kişisel bakım alanında her türlü hizmet verecek kapasitede ve tecrübedeyiz. Başka şehirlere gitmeye gerek yok kalite ve uzmanlık sizlerin ayağına geldi” dedi.

BİR YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi giriniz