Ana sayfa YAŞAM Afyon geceleri Fotoğraf sergisi oldu

Afyon geceleri Fotoğraf sergisi oldu

0

Yalçın Koçer’in düzenlediği fotoğraf kursuna katılan kursiyerlerden Afyonkarahisar Geceleri konulu fotoğraf sergisi büyük ilgi gördü.

Atatürk Kültür Merkezi AKM’de açılan sergiye Vali Hakan Yusuf Güner, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı Hüsnü Serteser, İş Adamı İbrahim Alimoğlu ve çok sayıda davetli katıldı. Karma fotoğraf sergisinde yer alan fotoğrafların geliri bir hayır kurumuna bağışlandı.

Kurs eğitmeni Yalçın Koçer, “Afyonkarahisar Geceleri konulu sergimizin açılışına teşrif eden valimiz Hakan Yusuf Güner’e afiş, davetiye baskılarını üstlenerek, Atatürk Kültür Merkezi Sergi salonu tahsisini bize ayıran Belediye Başkan’ı Burhanettin Çoban’a, açılışımıza katılan tüm değerli protokol üyelerine, iş adamlarımıza, sergimizi boş bırakmayan fotoğrafseverlere teşekkür ediyorum” dedi.

Koçer, “Dört aylık eğitim süresince bana katlanan ve bu güzel serginin açılmasında işini gücünü bırakarak büyük bir azimle uğraşan sevgili kursiyer arkadaşlarım Bengisu Eren, Hülya Bilgin Özbek, Sevgi Eren, Serpil Gizir Bender, Uğur Akan, Türker Bahçeli, Mustafa Günel, Şule Özürün Bendler, Seda Türkmenoğlu, Günay Öztürk Kart’a teşekkür ediyorum” diye konuştu. Vali ve Belediye Başkanı kursiyerlere belgelerini verdikten sonra sergiyi birlikte gezdiler.

BİR YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi giriniz