Ana sayfa AFYONKARAHİSAR 24 Kasım öğretmenler günü kutlandı

24 Kasım öğretmenler günü kutlandı

0

Okullarda 24 Kasım Öğretmenler günü heyecanı yaşandı. Atatürk İlkokulu ve Şemsettin Karahisari Ortaokulunda düzenlenen farklı etkinliklerle yapılan kutlamalara öğretmenler, öğrenciler, okul yönetimi, okul aile birliği ve veliler katıldı.

Atatürk İlkokulu’nda öğretmenler günü dersler başlamadan önce konferans salonunda tüm öğretmenlerin katılımıyla pasta kesimi ile yapıldı. Okul Müdürü İsa Urhanoğlu, okul aile birliği yönetimi ve okul yönetimi eşliğinde yapıldı. Daha sonra her sınıf kendi etkinliğini yaparak sınıf öğretmenlerinin 24 Kasım Öğretmenler gününü kutladılar. Özellikle Şeref Dönmez’in sınıfı büyük bir organizasyona imza attılar.

Sınıf Öğretmeni Şeref Dönmez’in sınıfa girdiği anda sınıf öğrenci velileri kefeti ile karşıladılar. Neye uğradığını şaşıran Şeref Dönmez yapılan hazırlıkları ve öğrencilerin okudukları öğretmenler için yazılan sözleri dinlerken gözleri nemlendi. Hazırlanan pastayı öğrencileri ile birlikte keserek tek tek çocuklarına dağıttı.

Bir başka özel kutlama ise Fethiye Serim’in velilerinden geldi. Onlar kutlamayı okuldan önce bir cafede yaptılar. Fethiye Serim Öğrencileri, veliler ile birlikte aynı zamanda Okul Aile Birliği yönetiminde yer alan Sultan Kurt ve Şerife Yüceerdem yer aldılar.

Şemsettin Karahisari Ortaokulu’nda ise kutlamalar son ders sonrası okulun eski konferans salonunda yapıldı. Okul Aile Birliği Başkanı Selçuk Altuntuğ’un geleneksel Keşkek ikramı bu kez Şemsettin Karahisari’de yapıldı. Okul Müdürü Necan Dündar, okul yönetimi ve öğretmenler tam kadro katıldılar.