Ana sayfa AFYONKARAHİSAR Üçü Bir Arada ayakta alkışlandı

Üçü Bir Arada ayakta alkışlandı

88
0

Afyon’un tiyatro klasiği haline gelen Cafelife Özel gösterimleri kapsamında sezonun 4. Oyunu olan Üçü Bir Arada Afyonlu tiyatro severlerden tam not aldı. Cem Davran, Celil Nalçakan ve Onur Özaydın’ın oynadıkları oyun izleyenler tarafından ayakta alkışlandı.

Sahneyi bir futbol sahasına dönüştüren Cem Davran, ışıktan dekora kadar her şey ile tek tek ilgilenen Cem Davran, “Tiyatro izleyicisi nerede olursa olsun en iyisini hak ediyor. Bu oyunda dekor ve ışıklar çok önemli. Onun için her şey ile bizzat ben ilgilenmek istedim. Ben daha öncede üniversite salonunda tiyatro oynadım. Afyon’a daha önce çok geldim” dedi.

Halktan Biri, Sermiyan Midyat ve Bence Hiç Komik Değil’den sonra Üçü Bir Arada için oyuncular sahneye kulisten değil seyircilerin girdiği kapıdan giriş yaparak sürpriz yaptılar. 7 yıldır aynı apartmanda tek başına yaşayan üç farklı kişinin kişisel sorunlarından dolayı yalnızlaşması ve kendi sorunları ile yüzleşemeye çalışmasını komik bir dilet anlatan oyunda elektrik kesilmesi ile tesadüfen buluşmaları ile komedinin dozu artıyor.

Cem Davran, Celil Nalçakan ve Onur Özaydın’ın oyunculukları ile devleştikleri oyunun birçok bölümünde izleyenlerin alkışları oyunun durmasına neden oldu. Oyunun Şirinler bölümü ise izleyenleri gülme krizine soktu. 2 saat ve 2 perde oyundan sonra uzun süre ayakta alkışlanan oyuncular çıkışta hayranları ile fotoğraf çektirdi.