Ana sayfa SAĞLIK Telek’ten en güzel anne adaylarına anlamlı hediye

Telek’ten en güzel anne adaylarına anlamlı hediye

0

Özel Telek Doğum Çocuk Hastanesi ve Tüp Bebek Merkezi, Anneler Günü dolayısıyla anne adaylarına jest yaptı. Hastane’de yapılan kura çekilişi ile 10 anne adayına tüp bebek tedavisi için yüzde 25 ile yüzde 100 arasında indirim fırsatı tanındı.

Özel Telek Doğum Çocuk Hastanesi ve Tüp Bebek Merkezi, Anneler Günü’nde anne adaylarını unutmayarak gönül aldı. Telek Hastanesi’ne başvuran anne adayları, tüp bebek tedavisinden yararlanma fırsatı buldu. Hastane’de yapılan çekilişte, 7 kişiye yüzde 25, 2 kişiye yüzde 50 indirim sağlanırken, 1 anne adayı da tüp bebek tedavisi hizmetinden ücretsiz yararlanacak. Hastane’ye başvurarak çekilişe katılan her anne adayına da tüp bebek tedavisinde yüzde 10’luk indirim fırsatı sunulacak.

10’UNCU YILA ÖZEL ETKİNLİK
Özel Telek Çocuk Hastanesi ve Tüp Bebek Merkezi Sahibi ve Başhekimi Mehmet Telek, tüp bebek tedavisinde 10 yıldır hizmet verdiklerini belirtti. Telek, 10’uncu yıl dolayısıyla böyle bir etkinliğe imza attıklarını hatırlatarak her anne adayının anne olmayı hak ettiğini söyledi. Telek, Tüp Bebek Merkezi’ni para kazanma amacıyla kurmadıklarını; bu Hastane’deki tedaviyle dünyaya gelen ilk bebeği, kendi çocuğu gibi sevdiğini vurguladı.