Ana sayfa MEKAN Otağ Çağ kebap Çoban tarafından açıldı

Otağ Çağ kebap Çoban tarafından açıldı

0

Ali Çetinkaya Bulvarı Maliye arkasında bulunan Otağ Çağ Döner restoran Belediye Başkanı Burhanettin Çoban ve davetlilerin katılı ile açıldı.

Afyon’un yeni lezzetlerinden biri olmak için kapılarını açan Erzurum’un meşhur Çağ Döneri Afyon’da Ali Çetinkaya Bulvarı Maliye arkasında bulunan Otağ çadırında hizmete girdi. Otağ Çağ Döner Restoran Çağ Döner ustası Metin Aydın, Mehmet Kedici ve Bahriye Cenkci tarafından üç ortaklı olarak hizmete girdi.

Afyon’un yeni lezzet duraklarından biri olmak için iddialı olduklarını söyleyen restoran ortakları Belediye Başkanı Burhanettin Çoban ve çok sayıda davetlinin katılımı ile hizmete girdi. Kurban kesimi ile başlayan açılışta Metin Aydın, “Afyon’a 5 günlük geçici olarak gelmiştim. Ama bir anda Afyonlu oldum ve iki değerli ortağımla birlikte Afyon’da kalıcı olmak ve vazgeçilmez bir lezzet durağı olmak istiyoruz” dedi.

Açılış öncesi konuşma yapan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, “Afyon’a böyle güzel bir restoran kazandırdığınız için tebrik ediyorum. Özellikle üç oraklı bir işletme olmanız ve birlikte bir şey yapma çabanızı kutlarım. Başarılı ve bereketli olmasını diliyorum” dedi. Yapılan konuşmalardan sonra açılış kurdelesi Başkan Çoban ve ortaklar tarafından kesildi.