Ana sayfa YAŞAM Afyon’a hayran kaldılar

Afyon’a hayran kaldılar

0

Cafelife Dergisi özel gösterimi için, Kolaylı, Toprak İnşaat ve Bursa Kebap Evi sponsorluğunda Afyon’a gelen Hangisi Karısı oyuncuları oyundan önce ve sonra şehirde kısa bir tur attılar.

Öğle yemeği Bursa Kebap Evi’nde
Ram salonunda sahnelenen oyun için Afyon’a gelen tiyatro oyuncuları Berke Hürcan, Ece Gürsel, Celal Belgil, Can Törtop, Ümmühan Kıldiş, Ferhat Balaban ve Can Mutluca havaların güzel olmasını da fırsat bilerek Ömer Mazi tarafından kısa bir şehir turu attırıldı. Daha sonra Parkafyon AVM’de bulunan Bursa Kebap Evi’ne giden oyuncuları işletme sahibi Hamdi Arık karşıladı. Terasta hazırlanan masaya geçen oyuncular Afyon Kalesinin fotoğraflarını çektiler.

Oyuncularla sohbet edip fotoğraf çektiren Hamdi Arık özellikle Berke Hürcan ve Celal Belgil ile yaptığı keyifli sohbet ile dikkat çekti. Konuklarına İskender ikram eden Hamdi Bey daha sonra karışık tatlı tabağı ile konuklarına ikramda bulundu. Yemeğe katılması beklenen Toprak İnşaat sahipleri Hatice Öztürk Döner ve Emre Döner ise sağlık sorunları nedeniyle oyuncular için verilen yemekte bulunamadılar.

LOQQUM Cafe sucuk ve ekmek kadayıf
Ram salonunda oynana Hangisi Karısı adlı oyun ikin 2 buçuk saat sahnede kalan oyuncuların temposu izleyenler tarafından ayakta alkışlandı. Oyun sonrası hayranları ile fotoğraf çekiminden sonra oyuncuları Afyon’da yeni hizmete giren Loqqum Cafeye götüren Ömer Mazi, konuklarına Afyon sucuğu ve daha sonra vişneli ekmek kadayıfı ikram ettiler.

Sucuk ve vişneli ekmek kadayıfına hayran kalan oyuncular İstanbul’da yediklerimizden çok farklı. Çok başarılı ve lezzetli. Özellikle kaymak harika dediler. Ünlü manken ve oyuncu Ece Gürsel, “Her şey mükemmeldi. Bize gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ediyoruz. Neden daha önce buraya gelip sizleri tanımamışız. En kısa zamanda yeniden Afyon’da olmak istiyoruz” dedi.

BİR YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi giriniz