Ana sayfa KÜLTÜR-SANAT Şuhutlu Orçun Benli’nin yeni filmi Ver Kaç 15 Eylül’de vizyonda

Şuhutlu Orçun Benli’nin yeni filmi Ver Kaç 15 Eylül’de vizyonda

0

Yönetmenliğini Orçun Benli’nin yaptığı “Verkaç” adlı sinema filminde, Kenan Ece, Bülent Çolak, Aslıhan Güner, Fırat Tanış gibi oyuncularla birlikte kamera karşısına geçen Ruhi Sarı, bu filmde ağır abiyi canlandırıyor. Kadir Gülnahar ve A. Doğan Bircan’ın yapımcılığını üstlendiği film “Verkaç” 15 Eylül’de seyirciyle buluşacak.

Çekimleri tamamlanan Ver Kaç duygusal, samimi mahalle hikayesini farklı bir dille beyaz perdeye aktarıyor. Kenan Ece filmin başrolünde ve bir mahalle delikanlısını oynayacak. Duygusal yönü fazlaca hissedilecek filmde ayrıca Bülent Çolak (Fikret), Aslıhan Güner (Nazlı), Fatih Koyuncuoğlu (Reşat) ve Fırat Tanış (Cengiz) gibi başarılı oyuncular da rol alıyor.

Afyon Şuhutlu Yusuf Ziya Benli’nin oğlu İstanbul Şuhutlular Dernek Başkanı Suat Benli’nin yeğeni olan Orçun Benli, 27 Şubat 1980 tarihinde İstanbul’da doğdu. 2012 yılında başrollerini Engin Altan Düzyatan, Hazal Kaya, Orhan Eşkin, Mustafa Üstündağ, Bülent Çolak, Deniz Uğur ve Engin Alkan’ın paylaştığı “Bu Son Olsun” filminin senaryosunu yazıp yönetti.