Ana sayfa FOTO GALERİ Mustafa Çöl’ün mutlu günü

Mustafa Çöl’ün mutlu günü

0

Afyonkarahisar’ın Sandıklı İlçe Belediye Başkanı Mustafa Çöl’ün oğlu Burak için sünnet töreni düzenlendi. Törene, AK Parti Milletvekilleri Hatice Dudu Özkal ve Ali Özkaya, Afyon Belediye Başkanı Burhanettin Çoban ve yaklaşık 5 bin davetli katıldıSandıklı Belediye Başkanı Mustafa ve eşi Esra Çöl’ün oğlu Burak için Ezgi Düğün Salonunda mevlidi şerifi okutularak sünnet merasimi düzenlendi. Çöl ailesini Ak Parti Afyonkarahisar milletvekilleri Ali Özkaya, Hatice Dudu Özkal, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Ak Parti İlçe Başkanı Ahmet Mahmut Saylık ve yaklaşık 5 bin davetli yalnız bırakmadı.

Sünnet töreninde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu başta olmak üzere programa katılamayan birçok siyasetçinin tebrik mesajları okundu.

Başkan Çöl, yaptığı konuşmada, “Mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan kıymetli dostlarımıza can-ı gönülden teşekkür ediyoruz. Yoğun gündemleri dolayısı ile sünnet düğünümüze katılmayıp arayan ve telgraf ile kutlayan değerli gönül dostlarımıza ayrıca teşekkür ediyoruz” dedi.