Ana sayfa YAŞAM Kütahyalı bir güzel Nazlı Başoğlu

Kütahyalı bir güzel Nazlı Başoğlu

0

Kütahya’da bir içecek firmasında satış temsilcisi olarak çalışan 22 yaşındaki Nazlı Başoğlu güzelliği ile dikkat çekiyor.

Bir üniversite şehri haline gelen Kütahya sokakları gençlerden geçilmiyor. Yeni açılan tüm işyerleri gençlere ve öğrencilere yönelik olması dikkat çekiyor. İşte o gençlerden bir de Kütahyalı Nazlı Başoğlu. Coca Cola Müşteri Temsilcisi olarak çalışan Başoğlu, çalışkanlığı kadar güzelliği ile de dikkat çekiyor.

Cafelife objektifleri karşısına geçen Nazlı Başoğlu, aslında turizm kökenli. Turizm Otelcilik mezunu olduktan sonra Afyon’da termal otellerde çalıştı. 3 yıl süren otelcilik serüveninden sonra Kütahya’ya dönme kararı alan Nazlı Başoğlu, “Otelcilik yapmak istediğim ve severek okuduğum bir bölümdü. Ancak memleket özlemi daha ağır bastığı için çok sevdiğim Kütahya’ma döndüm” dedi.

Ya dost kal ya bay bay
Kütahya’da bir süre dinlendikten sonra bir içecek firmasının müşteri temsilcisi aradığını öğrenen Nazlı Başoğlu, “Turizm otelcilik okuyup, 3 yılda turizmde çalıştıktan sonra müşteri temsilciliği benim çok rahat yapacağım bir görevdi. Görüşmeye gittiğimde yarım saat içinde o görev benim oldu. Turizm ve otelcilik bilgim çok işime yaradı” diye konuştu.

Sıcak ve samimi biri olduğunu söyleyen Başoğlu, “İnsanlarla çok kısa zamanda dost olurum. Benimle dost olmak kolay ama dost kalabilmek için emek sarf etmeniz lazım. Samimiyetimi, dostluğumu, arkadaşlığımın kötüye kullanıldığını anladığım an hiç düşünmeden bay bay çekerim. Dost olmayan kişiye katlanmak insanı yorar” diye konuştu.

Nazlı Başoğlu’nun Cafelife için yaptığı çekimler Serenat Kitap Cafe’de gerçekleştirildi.