Ana sayfa YAŞAM Korel Thermal’de 30 Ağustos resepsiyonu

Korel Thermal’de 30 Ağustos resepsiyonu

0

30 Ağustos Zafer Bayramının 95. yıldönümü dolayısıyla Korel Termal Otel’de Şehit ve Gazi yakınları, Sivil Toplum Kuruluşları temsilcileri ile il protokolü ve işadamlarının katılımıyla Zafer Bayramı Resepsiyonu düzenlendi.

Vali Tutulmaz ve eşi Fatma Tutulmaz, davetlileri salonun girişinde karşılayarak 30 Ağustos Zafer Bayramını kutladılar. Resepsiyonda konuşan Vali Tutulmaz; “1071 bu yana bu topraklarda yaşayan ecdadımız zaman zaman sıkıntılar çekti. Bunun son halkası da Kurtuluş Savaşı ve ondan sonraki yaşananlar oldu. Şunu iyi bilmek gerekir ki eğer millet olacaksak ve bu toraklarda huzurlu olmak istiyorsak birbirimize kenetlenmemiz gerekiyor. Ortak yönlerimizi bir paydada birleştirip onun etrafında beraber olabilirsek, olası zorlukları ve sıkıntıları birlikte gidermiş oluruz. Ayrı kalırsak da sıkıtılar da bir o kadar artar. Sonuç olarak el ele gönül gönüle hareket etmemiz gerekiyor. Bu anlamda hep birlikte bir ve beraber olmak dileğiyle, Rabbimiz böyle sıkıntıları bir daha bizlere yaşatmasın. Herkese sağlık ve huzur dilerken, 30 Ağustos Zafer Bayramınızı canı gönülden kutlarım.“ dedi.

Konuşmasını tamamlayan Vali Tutulmaz, beraberindeki İkmal ve Garnizon Komutanı Özdemir Şan ile Belediye Başkanı Burhanettin Çoban ve eşi Emine Çoban tüm davetlileri masalarında ziyaret ederek bir süre sohbet ettiler.