Ana sayfa KÜLTÜR-SANAT Cici Babam’a Kütahya’da gala

Cici Babam’a Kütahya’da gala

0

Bol yıldızlı komedi filmi Cici Babam’ın galası Kütahya Sera AVM’de yıldızların katılımıyla gerçekleşti.

Üç yetişkin kardeş babalarının ölümünün ardından annelerine sıkı sıkıya bağlıdır. Babalarının yerini doldurmak istemeyen kardeşlerin düzeni, yeni bir cici babanın ortaya çıkışıyla sarsılır. Babalarının ölümünden sonra annelerinin yeni biriyle olmasını hazmetmekte zorlanan kardeşler, kendini kabul ettirmek için uğraşan cici baba ile annelerinin arasını açmak için sinsi planlara girişir. Farklı bir dünyanın insanı gibi olan cici baba ile inatçı kardeşler bir orta noktada buluşabilecek midir? temasının işlendiği “Cici babam” Kütahya Cinetech Sera da Salon 1-2 ve 3 de aynı anda gösterime girdi.

Sera AVM Müdürü Atakan Tahmas ile birlikte Kütahya Cinetech Sera’da gösterime giren Cici babam filmi oyuncuları salonları tek tek gezerek, seyircileri selamladılar. Sinema izleyicilerinden film hakkında kısa bilgi verdiler ve salonda bulunan sinemaseverler ile selfi çektiler.

2013’te başlayan ve 4 yıldır hala devam eden “Güldür Güldür” ekibinin sevilen yüzlerini kadrosunda toplayan yerli komedi, aşka ve aile ilişkilerine dair eğlenceli bir portre çiziyor. Mahir İpek, Derya Alabora, Onur Buldu, Onur Atilla, Yasemin Conka, ve Burak Topaloğlu ile yıldızlı bir kadroyu toplayan yerli komedi filminin senaryosunu Murat Kepez, Eray Akyamener, Sıla Çetindağ, Uğur Güvercin, Ayberk Sak ve Mahmut Özbey üstlenirken, filmin yönetmen koltuğunda ise Meltem Bozoflu oturuyor. Kahkahası bol “Cici Babam” Kütahya Cinetech Sera da olumlu tepki aldı.