Ana sayfa KÜLTÜR-SANAT Buray Eskişehir’i salladı

Buray Eskişehir’i salladı

0

Eskişehir Pişmiş Toprak Sempozyumu konser programları kapsamında, sevilen şarkıcı Buray Eskişehirlilere muhteşem bir gece yaşattı. Buray konserine vatandaşlar yoğun ilgi göstererek adeta konserin gerçekleştiği NeoPlus Outlet açık otopark alanına akın etti.

Konser programında bir konuşma yapan Tepebaşı Belediye Başkanı Dr. Ahmet Ataç serin havanın kalabalık ve konser ile ısındığını ifade ederek, “Hava biraz soğuk ama sizin sıcaklığınız hissediliyor. Bu akşam güzel bir konserimiz var. Buray’ı Eskişehir’de ilk kez ağırlıyoruz. Gerçekten çok yetenekli ve genç bir arkadaşımız. Bildiğiniz gibi Uluslararası Pişmiş Toprak Sempozyumu’nu 11. kez yaptık. Bu gece de NeoPlus ile bu konseri düzenledik ve sizlere Buray’ı sunduk. Güzel bir gece, Buray ve siz havayı ısıtacaksınız. Sonuna kadar güzel bir konser diliyorum. Sevgiler saygılar” şeklinde konuştu.

Alanı dolduran coşkulu kalabalık Buray’ın şarkılarına hep bir ağızdan eşlik etti. Renkli görüntülere sahne olan program havai fişek gösterisi ile sona erdi.