Ana sayfa YAŞAM Afyon KGK’dan Cafelife ziyareti

Afyon KGK’dan Cafelife ziyareti

0

Afyonkarahisar Ticaret Odası Kadın Girişimciler Kurulu İcra Kurulu Cafelife’ın 4. Kuruluş yıl dönümü için ziyarette bulundular.

Cafelife’ın 4. yılı nedeniyle ziyarete gelen Afyonkarahisar Kadın Girişimciler Kurulu Başkan Berna Göçmen Tokman ve üyeler Avukat Gönül Ar Güngör, Arzu Dalay Duman ve Funda Güleç Yaman, Yazı İşleri Müdürü ve İmtiyaz Sahibi Huriye Mazi ve Genel Yayın Yönetmeni Ömer Mazi ile görüştüler.

Ziyaretleri için KGK üyelerine teşekkür eden Huriye Mazi, “Nazik ziyaretiniz için teşekkür ederiz. Cafelife ilk başta bizim dergimizdi. Ama kısa bir süre sonra Afyon’un dergisi oldu. Birçok dostumuz Cafelife dergisini sahiplendi ve dergileri gibi görmeye başladı. Bunu sizlerle birlikte başardığımız için mutluyuz” dedi.

Berna Göçmen Tokman
KGK Başkanı Berna Göçmen Tokman, “Afyon’un sosyal hayatını ön plana çıkartan Cafelife dergisinin 4. Yılına ulaşmasını, Afyon’da başlayıp Eskişehir, Uşak ve Kütahya ile bölgesel bir dergi olmasını gururla takip ediyoruz. İlk günden bu güne kadar emeği geçen herkesi kutluyorum ve nice 4 yıllar diliyorum” dedi.

Av. Gönül Ar Güngör
Bana göre Cafelife Afyon’un çok önemli bir eksikliğini giderdi. Afyon’da bulunan özellikle kadınların ne iş yaptıklarını, neler başardıklarını Cafelife sayesinde öğrenme fırsatı bulduk. Afyon küçük bir şehir ama buna rağmen ne kadar bir birimize uzak olduğumuzu fark ettik. Cafelife ile birlikte aynı şehirde yaşadığımız insanları yeniden tanıma fırsatı bulduk.

Arzu Dalay Duman
İzmir’de, Ankara’da Eskişehir’de yayınlanan şehir dergilerini gördükçe büyük bir ilgiyle inceler ve neden Afyon’da da böyle dergiler yapılmıyor diye düşünürdüm. Sonra bir gün ansızın hayatımıza giren Cafelife dergisini ilk günden itibaren takip edenlerden biri olarak gururla artık bizimde güzel bir dergimiz var diyorum.

Funda Güleç Yaman
Cafelife sadece bir dergi olmakla kalmadı. Düzenlediği Cafelife ödülleri ile bir ödül töreni nasıl yapılırı bizlere gösterdi. Kırmızı halı, koktey ve ödül töreni ile fark yarattı. Düzenlediği tiyatro organizasyonları ile şehrin kültür ve sanat hayatına da önemli bir katkı sundunuz. En çok da “Afyon daha iyisini hak ediyor” sözünüze bayılıyorum.