Ana sayfa DÜĞÜN Melis ve Sinan’a Lara’da sıra dışı nikah

Melis ve Sinan’a Lara’da sıra dışı nikah

0

Antalya’nın ünlü gazetecisi Mustafa Yiğit’in kızı Melis Yiğit ile Sinan Akbulut’un Lara Beach’te düzenlenen nikah töreni ile dünya evine girdiler. Aile yakınları ve özel davetlilerin yer aldığı nikah töreni Lara Beach’te iskelede yapıldı.

Antalya’nın dünyaca ünlü Lara plajında iskelede yapılan Melis Yiğit ve Sinan Akbulut’un nikah törenine gelin ve damadın aile yakınları ve dostları davet edildi. Gazeteci Mustafa Yiğit ve Mehtap Tuğcu’nun kızları Melis Yiğit ile Semiha ve Selim Akbulut’un oğluları Sinan Akbulut’un nikahı için Lara Beach’te bulunan bir iskele üzerinde yapıldı. Deniz dalgaları eşliğinde kıyılan nikahtan sonra gelin ve damat ilk danslarını yaptı.

Antalya’nın ünlü gazetecilerinden Mustafa Yiğit’in heyecanı gözlerinden okunuyordu. Konuklarıyla yakından ilgilenen Yiğit’i kardeşi Avukat Erdal Yiğit bir an olsun yalnız bırakmadı. Nikah töreninde Afyonkarahisar’dan Gazeteci Ömer Mazi ve Avukat Emre Çınar, Türkiye Foto Muhabirleri Dernek Başkanı Rıza Özel, Gazeteciler İdris Taş, Veysi Ateş, Deniz Ateş’de davetliler arasındaydı.   

BİR YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi giriniz